אישה ממדינת אריזונה, דרום ארה"ב, הודתה שניסתה להרעיל את בעלה ולא תישלח לבית סוהר. מלודי פליסנו ג'ונסון (40) הודתה בחודש שעבר בשני סעיפים של הרעלת מזון או שתייה כחלק מעסקת טיעון עם הפרקליטות, אחרי שנתפסה שופכת כלור לתוך מכונת הקפה של בעלה, רובי.

רובי, חייל קבע בחיל האוויר האמריקאי, החל לחשוד שמשהו לא תקין לאחר שהבחין שכבר כמה ימים יש לו טעם מוזר בקפה. הוא החליט לקנות ערכת בדיקת כלור לבריכות שחייה כדי לבדוק את המים בברז שלהם, אך הבדיקה חזרה תקינה. בהמשך, הוא ערך את הבדיקה גם על הקפה שלו וגילה רמות גבוהות של כלור.

רובי התקין מצלמות במטבח שלו ועד מהרה, תפס את אשתו על חם. בתיעוד שהותר לפרסום אפשר לראות את מלודי ניגשת למיכל המים של מכונת הקפה ושופכת פנימה חומר כלשהו. בסרטון אחר אפשר ממש לראות בבירור את בקבוק הכלור בידיה של בת ה-40. הבעל אז מסר את הסרטונים למשטרה ומלודי נעצרה. לפי ההערכות, היא ניסתה לרצוח אותו כדי לקבל את תשלומי פוליסת ביטוח החיים שלו.

בת ה-40 הואשמה בהתחלה בשורת עברות חמורות, כולל ניסיון רצח מדרגה ראשונה ותקיפה בנסיבות מחמירות. במידה והיא הייתה מורשעת בעברות שיוחסו לה, בית המשפט עשוי היה לגזור עליה עונש של 20 שנות מאסר. למרות זאת, הפרקליטות גנזה את כתב האישום המקורי לאחר שמלודי הודתה בעברות פחותות יותר במסגרת עסקת הטיעון שלה.

מלודי נידונה ל-3 שנים של תקופת מבחן ובזמן הזה היא מחויבת לעבור טיפול נפשי. כמו כן, בית המשפט אסר עליה ליצור קשר עם רובי, אלא אם עורכי דין מלווים את השיחה.