אושיית אופנועים בטיקטוק העלתה סרטון הומוריסטי על אחת התגובות השכיחות שהייתה מקבלת מהעוקבים– וזה נגמר באסון. טיילור ג'ין סקרום העלתה תיעוד שלה יושבת על אופנוע שחור, תחת הכיתוב: "את הולכת להיהרג על הדבר זה". בתיאור הסרטון היא הוסיפה: "אני יודעת, קארן, אני יודעת". כמה שעות לאחר מכן, בת ה-22 נהרגה בתאונת אופנוע קטלנית.

טיילור התנגשה במכונית על ציר 95 – כביש ראשי במדינת פלורידה – בחודש מאי של 2022. מותה נקבע במקום. לפי העדויות, אושיית הרשת הצעירה פגעה זמן קצר קודם לכן באופנוען אחר, לפני ששניהם התנגשו במכונית ונהרגו. מאז עלתה סברה שהם התחרו אחד בשנייה לפני שנהרגו בתאונת הדרכים הקטלנית.

 

המקרה של טיילור עלה שוב לכותרות ביממה האחרונה לאחר שסוקר על ידי היוטיובר tuv כחלק מסרטון שכותרתו "סרטונים שצולמו ממש לפני אסון". "לא ברור בדיוק באיזה שעה של אותו יום היא צילמה את הווידיאו הזה, אבל מה שבטוח זה שבאותו ערב טיילר נהרגה בתאונת אופנוע", ציין היוטיובר.

לטיילור היו קרוב ל-40 אלף עוקבים באינסטגרם ועוד 121 אלף עוקבים בטיקטוק, ובשני החשבונות היא נהגה להעלות תוכן שקשור לרכיבה על אופנועים. לאורך השנים היא גרפה אינספור לייקים ותגובות מהגולשים, חלקם היו ביקורתיים מאוד כלפי התחביב שלה. "צריך הרבה אומץ כדי להיות תורם איברים", כתב אחד הגולשים.

View this post on Instagram

A post shared by • (@ninja.tay21)

View this post on Instagram

A post shared by • (@ninja.tay21)

טיילור תוארה בהספד שלה בתור אישה צעירה עם אהבה גדולה לריגושים. "טיילור תמיד התרגשה לנסות דברים חדשים ולהכיר אנשים חדשים", צוין. "היא אהבה מאוד סוסים, אופנועים ומירוצים. היא אהבה במיוחד את שני הסוסים שלה – אייס ונובה – ואת הכלבה שלה, פיית'. אולם, היא אהבה יותר מכל את המשפחה והחברים שלה. טיילור באמת חיה את חייה עד הקצה".