שריפת ענק פרצה בבניין הבורסה לניירות ערך בקופנהגן, בירת דנמרק. בתיעוד שצולם על ידי עוברי אורח אפשר לראות כיצד הלהבות כיסו את המבנה – שמוכר בשם "בורסן" (Børsen) – שקיים בעיר מאז תחילת המאה ה-17. בסרטון אחד אפשר לראות אפילו את צריח הבניין מתמוטט אחרי שהוא בער במשך דקות ארוכות. נכון לעכשיו, לא ברור מה גרם לשריפה.

כוחות כיבוי אש הוזעקו לבורסן, בזמן שמשטרה חסמה את צירי התנועה בקרבת הבניין. מורטן סקארבק, כתב של אתר החדשות Politiken, דיווח מהשטח וטען כי פעולות הכיבוי היו מסובכות מהצפוי בגלל שהמבנה היה בתהליך שיקום.

"כל הבניין היה מוקף בפיגומים וזה הקשה מאוד על הכבאים להתקרב ללהבות. למעשה, זה היה כמעט בלתי אפשרי", ציין סקארבק. לדבריו, השריפה פרצה בסביבות השעה 08:30 בבוקר. "האש הייתה בכל מקום. כשהיא הגיע לבסוף לצריח, הוא בער כמו לפיד ענקי".

לארס דלגר, כתב נוסף של Politiken שהיה בזירה, טען שבדקות הראשונות של השריפה אפשר היה לראות אנשים רצים החוצה עם יצירות אומנות בידיים. "זה היה מחזה מטורף", אמר דלגר. "לא ראיתי שריפה גדולה כל כך בחיים שלי. ככל שעבר הזמן הלהבות רק הלכו והתעצמו, והתפשטו לאזורים אחרים בבורסן".

הבורסן נבנה בהוראת המלך כריסטיאן ה-4 בתחילת המאה ה-17 במטרה להפוך את דנמרק למרכז סחר באירופה. המבנה הושלם בשנת 1640 ועד היום, נחשב לאחד הבניינים הוותיקים בעיר. נכון לעכשיו, לא ברור כמה אנשים נפצעו בשריפה שפרצה במקום.