טרגדיה בהודו: הרקדנית וכוכבת הטיק טוק סיה קאקר בת ה-16 נמצאה חסרת חיים בניו דלהי. המנהל שלה, ארג׳ון סארין, אישר את הידיעה ואת דבר מותה של קאקר באופן רשמי ואמר: ״זה חייב להיות משהו אישי, מבחינת עבודה דווקא היא הצליחה מאוד״.

״דיברתי איתה אמש על פרויקט חדש והיא נשמעה נורמלי״, הוסיף סארין, ״אני והחברה שלי, Fame Experts, מנהלים הרבה אמנים וסיה הייתה כישרון אמיתי. אני נוסע כעת לביתה ב-Preet Vihar שבניו דלהי".

View this post on Instagram

And Its TIME to get knocked out by this lethal combination of an Epic Punjabi Song and an enchanting beauty. Watch the King of Desi Hip-Hop Bohemia, soulful singer JS Atwal along with Lola Gomez in the official video of Our Latest Single, "Sharaabi Teri Tor". The Most Awaited Song of 2020 is OUT !! Watch the Video Now. . . . @iambohemia @atwalinsta @lolitaxo__ @mbmusicco @meetbrosofficial @meet_bros_manmeet @harmeet_meetbros @shaxeoriah @urshappyraikoti @jaggisim @desihiphopking @touchblevins @raajeev.r.sharma @itsumitsharma @psycho_marketer @fameexpertz #SharaabiWalk #SharaabiWalkChallenge #SharaabiTeriTor #Bohemia #HipHop #Rap #Punjabi #JsAtwal #HappyRaikoti #intoxicating #MBMusic #sharaab #musicvideo #fameexpertz

A post shared by Siya Kakkar (@siya_kakkar) on

חברה הקרוב של קאקר, הצלם ויראל בהיאני, אמר שהתקשה להאמין לחדשות העצובות. לדבריו, ראש הסוכנות שבה הייתה חתומה, ארג׳ון סארין, דיבר איתה אתמול בלילה על שיתוף פעולה הקשור לשיר חדש, "והוא אמר שהיא הייתה במצב רוח טוב ובסדר לחלוטין. אפילו לו לא היה מושג מה לא בסדר״ - כך לפי בהיאני.

View this post on Instagram

Two fav trends together

A post shared by Siya Kakkar (@siya_kakkar) on

טרם נמסרו פרטים על הדרך שבה נמצאה, אך מקורבים מסרו שהם המומים וסבורים שעדיין לא ברור חד משמעית מה בדיוק קרה לה. לא ידוע אם נחקרות סיבות אחרות למותה. 

קאקר הייתה פעילה גם באינסטגרם, טיק טוק, סנאפצ׳אט ויוטיוב, והתפרסה בעיקר בזכות סרטוני הריקוד שהייתה מעלה. היו לה יותר מ-104 אלף עוקבים באינסטגרם, ויותר מ-1.1 מיליון בטיק טוק.