חקירת מותה של נערה בת 18 ממזרח טורקיה קיבלה תפנית מזעזעת אחרי שחוקרים מצאו פתק בזירת הפשע שמפליל את אבי בן זוגה. הפרשה התפוצצה בשבת שעברה, כאשר עוברי אורח בעיר איגדיר, הסמוכה לגבול טורקיה-ארמניה, מצאו את גופתה של אליינה אגול שרועה על מדרכה מתחת לבניין רב-קומות.

ממצאי החקירה הראשונית הצביעו על כך שהנערה שמה קץ לחייה אחרי שקפצה מהקומה ה-5 של הבניין. מקורבים אפילו ציינו שבשבועות האחרונים חלה התדרדרות משמעותית במצבה הנפשי אחרי שלקתה בדיכאון. כעת, הפרשה הטרגית התבררה להיות חקירת רצח, אחרי שבלשים מצאו בזירה פתק שנכתב על ידי אגול ובו נטען כי אבי בן זוגה אחראי למותה.

View this post on Instagram

A post shared by @kadinasiddetehayirrr__

כלי התקשורת המקומיים מדווחים כי הנערה ניהלה מערכת יחסים ארוכה עם גוקטורק ארגין בן ה-18, בנו של קבלן בנייה בן 42 ששמו גוקאן. על פי החשד, האב השתמש בתמונות עירום וסרטוני מין של אגול, אותם מצא בטלפון הנייד של בנו, בשביל לסחוט אותה ולנצל אותה מינית. ביום שישי, 1 באוקטובר, הנערה הגישה תלונה נגד גוקאן במשטרה המקומית ויממה לאחר מכן, גופתה נמצאה ללא רוח חיים.

גוקאן ובנו הובאו לחקירה זמן קצר אחרי שמצאו את גופתה של הנערה, אך הם שוחררו מחוסר ראיות. למרות זאת, האב הודה בפני בלשים כי הוא ניהל רומן עם אגול מאחורי הגב של בנו. מאז שמצאו את הפתק, חוקרים סרקו את הטלפון הנייד וחשבונות המדיה החברתיים של גוקאן. הוא נעצר וכעת מואשם בסחיטה, תקיפה, איומים ושידול להתאבדות.

הוריה של אגול התייחסו מאז לפרשה וגרסו כי גוקאן ובנו רצחו את בתם – וגרמו לזה להיראות כאילו היא שמה קץ לחייה. "זאת לא הייתה התאבדות", אמר כמאל אגול, אביה של אליינה, "זו הייתה קנוניית רצח נגד בתי. עצם אחת לא נשברה בגופה, אפילו שהיא כביכול נפלה מהקומה ה-5. לעומת זאת, חוקרים מצאו על גופתה סימן של מכה על הצד האחורי של הראש. הם רצחו את בתי ונטשו אותה שם". בינתיים, המשטרה המקומית עדיין בוחנת את נסיבות הפרשה.