שוטרים במחוז חוף לייק וורת' בפלורידה, הגיבו לקריאה מדאיגה של תושבת ששמעה אישה זועקת לעזרה מבית השכן. אבל כאשר הם הגיעו לבית, הם גילו סיפור אחר לגמרי שהפך לבדיחת היום במדינה.

כאשר השוטרים הגיעו לבית ממנו נשמעו זעקות העזרה המלחיצות, הם ראו גבר יושב בחצר הבית ליד רכב. "החלפתי את הברקסים ברכב של אישתי", הסביר בריאיון. ובזמן שעשה זאת, הם ניגשו אליו ומיד שאלו אם יש איתו עוד מישהו בבית. האיש לא הבין מה השוטרים רוצים ממנו, עד שאלה אמרו ששכנים התלוננו על כך שאישה צועקת מכיוון ביתו "הצילו, הצילו, תן לי לצאת!".

השוטרים היו בטוחים שהם עומדים לחשוף פשע נוסף בשכונה והגיעו לשם בכוחות מתוגברים, אבל הבחור דווקא נשאר רגוע לחלוטין, ביקש מהם לחכות שנייה ונכנס לבית כדי להראות לשוטרים במה מדובר.

כעבור מספר שניות, האיש חזר החוצה עם תוכי והסביר להם שמדובר ברמבו, חיית המחמד שנמצאת לצדו כבר 40 שנה. רמבו, תוכי מדבר, אוהב לא פעם לחזור על משפטים שהוא שומע בבית. אבל אחד הדברים שהוא הכי אוהב לצעוק ולחזור עליו שוב ושוב, הוא המשפט "הצילו, הצילו, תן לי לצאת!". השוטרים ההמומים צחקו מהגילוי הלא צפוי הזה.

"אחרי שהם הלכו, ערכתי היכרות בין רמבו לשכנה שדיווחה על הצעקות", סיפר האיש, "גם היא ממש צחקה מכל העניין". הוא הסביר לה שמדובר במשפט אותו למד התוכי לומר כשהיה צעיר והוחזק תמיד בתוך כלוב, עד שהתרגל לסביבת הבית.