דרמה בבית המשפט בקליבלנד, אוהיו, שם פרצה מהומה אחרי זיכויו של טווין ביילס-תומאס מרצח משולש. יותר משנתיים אחרי שהנאשם נעצר בחשד שירה למוות בשלושה גברים בדירת AirBnB, השופטת ג'ואן סיינברג זיכתה אותו באופן סופי מחוסר ראיות – ואימו של אחד הקורבנות השתוללה מרוב זעם.

בסרטון שצולם באולם הדיונים אפשר לשמוע את האם זועמת מיד אחרי שהשופטת סיינברג חותמת את התיק. "אתם צוחקים עליי", היא זועקת בכעס לפני שהיא מנסה להתנפל על ביילס-תומאס. "הוא הרג את התינוק שלי! אתם יודעים שהוא הרג את התינוק שלי!". שוטרים עצרו את האישה והרחיקו אותה מהמקום, לפני שהוציאו מהאולם את הנאשם.

ג'וסף פטיטוס, סנגורו של ביילס-תומאס, התייחס להשתלשלות האירועים והביע אמפתיה כלפי משפחות הקורבנות. "מדובר בטרגדיה איומה", אמר עורך הדין. "שלוש משפחות איבדו את יקיריהן ולכן, אנחנו מבינים שהרוחות כאן סוערות. למרות זאת, טווין ביילס-תומאס זוכה היום אחרי שנתיים וחצי בגלל שהוא חף מפשע. היום אנחנו יודעים מעבר לכל ספק שלא היו בכלל ראיות שקושרות אותו לטרגדיה.

הרצח המשולש ארע בקליבלנד ב-31 בדצמבר, דקות ספורות לפני השעה חצות. על פי ממצאי החקירה, פרצה תגרה המונית בדירת AirBnB ואז אחד המוזמנים, או כמה מוזמנים, פתח באש אל עבר ההמון. כתוצאה מכך, שלושה אנשים נהרגו בתקרית (דיבון גיבסון בן ה-23, טושון בנקס בן ה-21 ודלוונטה ג'ונסון בן ה-19) ושניים נפצעו.

9 חודשים אחרי התקרית, הרשויות עצרו את ביילס-תומאס, שהיה אז בן 24 וחייל בצבא האמריקאי. הוא כפר באשמה ונשפט על מעשיו. בחודש מאי האחרון, משפטו בוטל ונקבע מחדש לשבועות האחרונים. אתמול, הוא זוכה באופן סופי.

משפטו של טווין ביילס-תומאס עלה לכותרות בארה"ב והעולם לאחר שהתברר שהוא אחיה של המתעמלת האמריקאית סימון ביילס – שזכתה עד כה ב-4 מדליות זהב באולימפיאדת ריו דה ז'ניירו שנערכה בשנת 2016. נכון לעכשיו, טרם נמסרה התייחסות לזיכוי מהמתעמלת או מגורמים מטעמה.