משפטם של תומאס יוז (29) וזוגתו אמה טסטין (32) ממשיך להתנהל בימים אלה באנגליה, וחושף עוד ועוד פרטים קשים על הדרכים בהם התעללו עד מוות בבנו הקטן של יוז, עד שזה מת ביוני 2020.

בחודש שעבר נחשף כי תומאס וזוגתו התעללו פיזית ורגשית במשך חודשים ארוכים בארתור, בן ה-6 בלבד. הילד הקטן הורעב על ידם, הורעל באמצעות מלח, ספג מכות תכופות ואף הוקלט עשרות פעמים על ידי טסטין כשהוא מתחנן על חייו ואומר שבור לב שאף אחד לא יאכיל אותו ושאיש אינו אוהב אותו - הקלטות שהושמעו כבר בבית המשפט בפני חבר המושבעים ההמום.

אתמול (א') נחשפו עוד עדויות מצמררות על דרכי התעללות בארתור. בין היתר נאמר כי ארתור הוכרח לעמוד במסדרון באותה נקודה במשך 14 שעות ביום, כל יום, בחודש וחצי שקדמו למותו. בזמן הזה הוא הושאר לבדו ונמנעה ממנו גישה למזון ומים.

ג'ונאס האנקין, התובע במשפט, אמר כי האב היה חסר רחמים וכי הוא "היכה את ארתור שוב ושוב ושוב" ואיים לכרות את ראשו כדי "להשתמש בו ככדור בכדורגל". בנוסף, תומאס הודה כי קנה גלידות לו ולזוגתו בזמן גל חום רציני, בזמן שהכריח את ארתור ללבוש וואנזי מחמם ולעמוד איתו מול דלת זכוכית שהתחממה בשמש.

כחלק מההתעללות הרגשית בארתור, תומאס היה נוהג לומר לו שהוא הולך להסיע אותו לסבו וסבתו - מקום שהיה עבור הילד הקטן נחמה - רק כדי להכניס אותו לרכב. בפועל הוא מעולם לא נסע אליהם. הוא גם הודה שהתעלל בארתור על ידי מכות לחץ בצוואר, בטכניקות של התעללות משטרתית שלמד מסרטונים ביוטיוב.

בסופו של דבר, ארתור נמצא עם 125 אזורים של חבלות בכל חלקי גופו ומת מפגיעה מוחית ב-16.6 בשנה שעברה, בזמן שהיה בהשגחתה של טסטין.

המשפט של השניים עדיין נמשך, אך בינתיים חרף כל העדויות הקשות וההודאות שהושמעו בעניין ההתעללות, טסטין ויוז טוענים כי הם לא אשמים במותו של ארתור הקטן.