רשויות החוק במדינת פנסילבניה חזרו לחקור פרשת היעלמות בת כמעט 40 שנה, אחרי שאישה טענה שהיא ילדה שמוגדרת נעדרת מאז אמצע שנות ה-80. האישה הזדהתה בתור צ'רי מהאן (Cherrie Mahan), בת ה-8 שנעלמה בדרכה לביתה בחורף של 1985. היא פרסמה את הטענה שלה בדף פייסבוק שנועד לפרסם עדכונים לגבי הפרשה המסתורית.

צ'רי מהאן נראתה בחיים בפעם האחרונה ב-22 בפברואר, 1985, אז היא ירדה מהאוטובוס של ביה"ס בעיירה וינפילד, ששוכנת צפונית לפיטסבורג. ממצאי החקירה חשפו כי באותו זמן נראה באזור רכב מסחרי בצבע כחול עם מדבקה של גולש סקי על הר מושלג. לפי ההערכות, הנהג של המכונית עשוי להיות מעורב בהיעלמותה של בת ה-8.

האישה שהזדהתה בתור צ'רי פרסמה את דבריה בחודש שעבר בעמוד הפייסבוק Memories of Cherrie Mahan, בתגובה לפוסט כלשהו בעמוד. היא מחקה מאז את תגובתה. למרות זאת, משטרת פנסילבניה החלה לחקור את העניין יחד עם גוף חקירות נוספת שנמצא מחוץ למדינה.

5,000 דולר למי שיסייע למצוא את הילדה

ג'ניס מק'קיני, אמה של צ'רי, הגיבה להשתלשלות העניינים ואמרה שהיא לא חושבת שהאישה מהפוסט היא אכן בתה הנעדרת. בשיחה עם סוכנות הידיעות The Eagle, היא ציינה שלאורך השנים היו אינספור דיווחים שגויים לגבי צ'רי ושזאת הפעם הרביעית שמישהי הזדהתה בתור הילדה האבודה.

"אני מאמינה שהיא באמת חשבה בראש שלה שהיא צ'רי, שאמורה להיות היום בת 46", אמרה מק'קיני. "ראיתי תמונות שלה. היא לא דומה לצ'רי בכלל". בני המשפחה הציעו בעבר פרס של 5,000 דולר למי שיסייע למצוא את הילדה, או יוביל למעצרו של האיש שעומד מאחורי היעלמותה.

View this post on Instagram

A post shared by Pennsylvania Emergency Response Center (@penn_erc)

מק'קיני ציינה שברוב המקרים מתפרסמים דיווחים חדשים לגבי הפרשה ביום השנה להיעלמותה של צ'רי וגם בחודש אוגוסט, סמוך ליום הולדתה של הילדה. "באותם זמנים אני מצפה לכל מיני שיגעונות ומהבחינה הזו, המקרה עכשיו נגע לי בעצב חשוף", הוסיפה האם. "אפילו לא ראיתי את זה בזמן אמת. מישהו התקשר אליי ואמר לי שיש מישהי שאומרת שהיא צ'רי". לטענתה, בכל פעם שמישהו מזדהה בתור בתה זה פוגע בה ומעציב אותה – אפילו אם היא לא מאמינה להם. המשטרה ממשיכה בינתיים לחקור את העניין לעומק.