מזל לטוב לאדם "הכי המכוער בעולם": גודפרי בגומה הוכיח שוב שהופעתו החיצונית לא תעצור בעדו מלמצוא אהבה, כשהוא התחתן בפעם השלישית בחייו. בן ה-54 נישא אל בחירת ליבו לפני כשבוע, לאחר שהשלים את תהליך הגירושים מאשתו השנייה.

בגומה מתמודד במשך רוב חייו עם מחלה שגורמת לפניו להתנפח לממדים עצומים. לטענתו, ההתדרדרות המשמעותית במצבו הגיעה כשהיה רק בן 10 ובשלב הזה, אמו החליטה לנטוש אותו. למזלו, סבתו הסכימה לטפל בו ולימים, הוא אובחן עם המחלה פיברודיספלסיה – תסמונת נדירה הגורמת לרקמות החיבור בגוף (רצועות וגידים) להתקשות ולהפוך לעצם.

בגומה קיבל את התואר השנוי במחלוקת אחרי שניצח בתחרות "האדם המכוער בתבל", שנערכה באוגנדה בשנת 2002. מאז הוא מכונה במדינת המוצא שלו בתור סבבי (Sebabi) שפירושו: המכוער מבין כולם.

הנישואים הראשונים של בגומה נגמרו כשנה אחרי שזכה בתואר "האדם המכוער בעולם", אחרי שתפס את אמם של שני ילדיו הבוגרים עם גבר אחר. בשנת 2004, הוא הכיר את קייט, אשתו השנייה, אשר הולידה לו עוד 6 ילדים, אבל גם מערכת היחסים הזו עלתה על שרטון.

הופעתו של בגומה אמנם ממשיכה להבהיל לא מעט אנשים, אבל הוא הצליח למנף את התואר שלו לקריירה טלוויזיונית מצליחה. הוא מוכר כיום בתור אחד הקומיקאים המפורסמים ביותר במדינתו ואפילו השתתף בכמה תוכניות טלוויזיה. מעבר לזה, רבים באפריקה מעריכים את בגומה בזכות האופן שבו הוא מייצג את שאר האנשים שמתמודדים עם פברודיספלסיה.