"כושר גופני לא רק שינה את החיים שלי – הוא הציל אותם": אפריל ווד, אם ל-2 ממדינת אריזונה, חשפה לאחרונה את המסע מעורר ההשראה שלה להשיל יותר ממחצית משקל גופה. בשיחה עם סוכנות הידיעות Truly, היא סיפרה שסבלה מהשמנת יתר מאז שעלתה לחטיבת הביניים.

"בגיל 12 כבר סבלתי מהשמנת יתר", ציינה. "אכלתי מלא ג'אנק פוד ומאכלים מלאים בסוכר ומלח. כשהתחלתי את התיכון שקלתי בסביבות 113 ק"ג וכשסיימתי, העליתי עוד 45 ק"ג". ווד טוענת שהרגע שבו הבינה שהיא חייבת לשנות את אורח חייה קרה בזמן שבתה למדה ללכת – כשהייתה במשקל השיא שלה.

View this post on Instagram

A post shared by April Wood (@phoenix_girl_rising)

View this post on Instagram

A post shared by April Wood (@phoenix_girl_rising)

"כשבתי למדה ללכת, שקלתי כמעט 200 ק"ג", סיפרה. "יום אחד, אמי תפסה לה את הידיים ועזרה לה ללכת בבית. רציתי לקום אליה, אבל הייתי כבדה כל כך שבקושי הצלחתי לזוז. באותו רגע הבנתי שאם אני רוצה להמשיך לחיות, אני חייבת להזיז את עצמי מהספה – תרתי משמע".

ווד שינתה את הרגלי התזונה שלה והחלה להתאמן באדיקות עם מאמן אישי. אחרי שנים של עבודה קשה והתמדה, היא הצליחה להשיל 127 ק"ג ממשקל גופה והגיע למשקל הקל ביותר שלה – 72 ק"ג. כיום, היא מספרת שמי שדחפו אותה להתמיד לאורך כל השנים היו הילדים שלה.

View this post on Instagram

A post shared by April Wood (@phoenix_girl_rising)

"כל השינוי הזה קרה בגללם, כי רציתי להיום שם בשבילם", סיפרה. "הם ההשראה הכי גדולה בחיים שלי". ווד הוסיפה שמאז שהשילה את המשקל העודף, האתגר הגדול ביותר בחייה הפך להיות שימור המשקל ולא לחזור להרגלים הישנים שלה.

היא ממשיכה: "כשאתה שוקל הרבה ואתה רואה את הקילוגרמים נעלמים, זה נותן לך מוטיבציה להמשיך הלאה. לעומת זאת, אחרי שהגעת ליעד שלך ואתה לפעמים עולה קצת התהליך יכול להיות קשה יותר. מצד שני, כשכושר, בריאות ושימור של הגוף הופך לעדיפות הראשונה שלך אז הכל אפשרי".