“לפני התאונה שלי, היו לי שאיפות להיות דוגמנית ואפילו עשיתי אודישנים למספר סוכנויות - אבל זה מעולם לא הסתדר אחרי מה שקרה": דילייני רוז, בת 21 מטקסס, התייחסה השבוע לתאונה המזוויעה ששינתה את חייה לתמיד. לפני 5 שנים, היא יצאה יחד עם חבריה לקומזיץ תמים באזור מגוריה - שקיבל תפנית מחרידה ובלתי צפויה.

"זה קרה כמה דקות לפני שהאש כבתה", סיפרה רוז. "אחד החברים החליט להצית אותה מחדש באמצעות מיכל של בנזין. ברגע שהוא שפך את הדלק על המדורה, המיכל התפוצץ בידו והצית אותי". דילייני, אז בת 16, פונתה למיון עם כוויות קשות ב-16% מגופה. היא אושפזה במחלקת כוויות במשך חודש, שם היא החלה את תהליך השיקום הארוך והכואב שנמשך חצי שנה.

View this post on Instagram

A post shared by Delaney Rose (@delaneyrose.realty) on

"הייתי צריכה ללמוד הכל מחדש", סיפרה. "למדתי ללכת, לכתוב ואפילו לפתוח את הפה שלי כמו שצריך". מעבר לקושי של תהליך השיקום, רוז התמודדה גם עם משבר נפשי בגלל ההופעה החיצונית שלה.

"הייתי אבודה ומבולבלת", אמרה. "לא הרגשתי בנוח עם איך שאני נראית. היו פעמים שלא הייתי יוצאת מהבית בלי לשים מלא שכבות של מייקאפ על הפנים. לא היה לי אפילו אומץ ללבוש חצאיות. פחדתי מהתגובות של אנשים. אני זוכרת שפעם אחת גרמתי לילד אחד לבכות. הוא רק ראה אותי והוא התחיל לבכות מרוב פחד".

רוז מוסיפה כי התאונה הרסה לה כל סיכוי להתקבל לעבודה בדוגמנות, מה שהוסיף למתח הנפשי שהיא הייתה מצויה בו. למרות זאת, לאחרונה היא הצליחה להגשים לעצמה חלום וקיבלה רישיון לעבוד בתור סוכנת נדל"ן באזור המגורים שלה.

View this post on Instagram

A post shared by Delaney Rose (@delaneyrose.realty) on

"מאז התאונה החיים שלי הפכו למלחמה", מספרת רוז. "התמודדתי במשך שנים עם חרדות ודיכאונות. לא עובר יום שאני לא נזכרת באותו ערב גורלי. היום, בדיעבד, אני מבינה שזאת הייתה נקודת מפנה עבורי. היום, אני אדם אחר לגמרי".

היא מוסיפה: "לעולם אל תתנו להופעה החיצונית שלכם או לאנשים אחרים לדכא אתכם. אתם אמיצים וחזקים יותר ממה שנדמה לכם. לאורך השנים, למדתי ללבוש את הצלקות שלי בגאווה. בשבילי הן מסמלות את כל הקשיים שהצלחתי להתגבר עליהם בחיים".