טיקטוקרית אמריקאית שברה את הרשת אחרי שחשפה שהיא כתבה מכתב לאיש שרצח את הוריה – והוא כתב לה מכתב בחזרה. אריאל, בת 28 מווירג'יניה, הקריאה את מכתב התשובה שקיבלה לעוקביה, בסרטון שהפך לוויראלי עם מיליוני צפיות. "הרוצח של ההורים שלי כתב לי בחזרה. חיכיתי לרגע הזה כמעט 30 שנה", היא כתבה בגוף הסרטון. "אני לגמרי מוצפת ברגשות".

בתיעוד רואים את הטיקטוקרית מתרגשת לפתוח את מכתבו של הרוצח, דין, אותו היא מגדירה בתור "הדוד שלה". בת ה-28 קוראת: "אריאל היקרה, היה טוב לשמוע ממך. אני מקווה שאת והמשפחה שלך בטוב. תודה שנתת לי הזדמנות לכתוב לך. התפללתי שאלוהים ייתן לך נחת כמו שרק הוא מסוגל. כתבת לי מכתב נהדר וכשסיימתי לקרוא אותו, חשבתי לעצמי 'השבח לאל'. אני רוצה שתדעי שאכפת לי ממך ואני מוכן לעזור לך בכל דרך אפשרית. רציתי לכתוב לך אבל לא רציתי לפגוע בך, אז הייתי צריך לתת לך לשבור את הקרח. לדעתי, לא עשית טעות. קיוויתי שתעשי את זה".

בהמשך המכתב, הרוצח בירך את אריאל על הישגיה בחיים, כולל זה שהיא הביאה ילדים לעולם. לדבריו, הוא שלח לאחרונה מכתב לנכדו ובירך אותו על כך שהוא סיים את לימודי התיכון. כמו כן, הוא הוסיף שאין לו בעיה להמשיך להיות איתה בקשר, בין אם זה במכתבים, שיחת טלפון או אפילו שיחת וידיאו. "אני שמח שכתבת לי, אין בי שום דבר חוץ מאשר כוונות טובות. דין".

דין יבלה את שארית ימי חייו מאחורי הסורגים לאחר שהורשע ברצח של שלושה בני אדם. לפי אריאל, הוא ירה למוות באשתו ואז ירה גם בהוריה, שבסופו של דבר מתו מהפצעים. בית המשפט גזר עליו 20 שנות מאסר על הרצח של אשתו, ועוד שני מאסרי עולם על כך שרצח את הוריה של אריאל.

אריאל – עובדת בבית לוויות במקצועה – סיפרה בסרטונים אחרים שדין היה חבר של המשפחה לפני הרצח המשולש, שארע בשנות ה-90. לדבריה, היא מעולם לא הכירה אותו ותמיד רצתה ליצור איתו קשר. "שמעתי עליו כל מיני שקרים לאורך הילדות שלי", אמרה הטיקטוקרית. "אני מסוג האנשים שרוצים לגבש דעה משלהם ובגלל זה רציתי להכיר אותו. מההתרשמות שלי, הוא בסך הכל בסדר".