אושיית טיק טוק עם עשרות אלפי עוקבים נרצחה באכזריות על ידי בעלה וחוקרי המשטרה טרם חשפו את המניע למעשה המחריד. גופתה של אליאן סיולין, בת ה-35 מברזיל, נמצאה שרועה בחצר ביתה ללא רוח חיים אחרי שנורתה יותר מתריסר פעמים על ידי בעלה, אלחנדרו בן ה-41.

גורמים המעורים בפרטי התקרית מספרים שגופתו של אלחנדרו נמצאה בסמוך לזו של סיולין. הסברה הרווחת של החוקרים היא שהבעל שם קץ לחייו זמן קצר אחרי שירה באשתו 14 פעמים. כמו כן, דווח שהפשע הנורא נעשה לנגד עיניה של בתם בת ה-6.

@elianesiolin

♬ Tócame (feat. Arcangel & De La Ghetto) - Anitta

נכון לעכשיו לא ברור מה הוביל לרצח המזעזע, אך שכנים של בני הזוג טענו כי השניים נהגו לריב לעיתים תכופות בביתם ובמקומות ציבוריים. בהיעדר עדכונים לגבי הפרשה, רבים העלו סברה כי המניע לרצח הייתה הפעילות של סיולין ברשתות החברתיות.

סיולין הפעילה חשבון טיק טוק פופולרי למדי עם יותר מ-60 אלף עוקבים ובו היא נהגה להעלות סרטונים בלבוש מינימלי או חושפני. מאז שפורסם על הרצח של אליאן, רבים סברו כי בעלה רצח אותה בגלל התוכן שנהגה להעלות לרשת. למרות זאת, חוקרי המשטרה טרם חשפו את המניע לרצח.

זוהי לא הפעם הראשונה שאושיית טיק טוק נרצחה על ידי בן זוגה. בספטמבר של השנה שעברה, רשויות האכיפה בסין דיווחו על מותה של Black Girl Rahm בת ה-30, שהוצתה על ידי בעלה במהלך שידור לייב סטרים ברשת. בדומה למקרה של אליאן סיולין, גם כאן ילדיה של הקורבן היו עדים לרצח המזוויע.