רופא מנתח התגרש מאשתו מלכת היופי לאחר שטען שהיא מנהלת "חיים כפולים סודיים" כנערת ליווי, שמרוויחה 700 אלף דולר במזומן מלקוחותיה. כעת הוא תובע אותה ומסמך התביעה שהוגש לבית המשפט במנהטן חושף את מעלליה של מלכת היופי, כך לדבריו של המנתח הבכיר.

הבעל הוא מנתח עמוד שדרה ידוע מניו יורק, ד"ר האן ג'ו קים, ובת זוגו אותה הוא תובע היא רג'ינה טרנר, שהייתה בעבר מיס קונטיקט. קים, בן 41, טען במסמך בן 264 עמודים, שהוגש לבית המשפט העליון במנהטן, כי אשתו בת ה-32 הסתירה ממנו את "חייה הסודיים כזונה של גברים אמידים".

הרופא טען במסמך כי טרנר קיבלה כמעט 700 אלף דולר במזומן מלקוחותיה מאז 2015. קים הגיש תחילה בקשה לגירושים בדצמבר 2020 לאחר שגילה הודעת טקסט מגבר אחר במחשב בביתם באפר איסט סייד, כך נטען במסמכי בית המשפט.

בני הזוג נפרדו באפריל כאשר לטענת קים הוא גילה מאוחר יותר כי אשתו מכרה מין תמורת כסף לפני שהתחתנו ב-27 בנובמבר 2015. על פי תלונה מתוקנת שהוגשה מוקדם יותר החודש לבית המשפט, טרנר המשיכה בשירותי הליווי במהלך נישואיהם.

על פי הרישומים הכספיים לכאורה של טרנר, היו בחשבונה הפקדות במזומן בסך 675,030 דולר בין השנים 2015 ל-2021, כאשר המחאות רבות הגיעו ממנהל נדל"ן בניו ג'רזי, כמו גם מחברת עיצוב תאורה בבריטניה.

"זה דבר בלתי - נתפס בהתחשב בהכנסותיו המשמעותיות כמנתח עמוד שדרה, ובנדיבותו העצומה לנתבעת - שהיא המשיכה למכור מין תמורת כסף במהלך הנישואים", נטען בתלונה.

טרנר, שזכתה בתואר מיס קונטיקט בשנת 2011, שיקרה לקים בתחילת הקשר, ואמרה לרופא שהיא עובדת על אפליקציה שנתמכת על ידי משקיע עשיר. כשקים שאל את טרנר איך היא מפרנסת את עצמה בזמן שהאפליקציה נמצאת בפיתוח, אמרה שהיא חיה בירושה של 500,000 דולר מסבתא רבתא שלה.

כלי תקשורת בארה"ב מספרים כי טרנר ניסתה להסתיר את עבודתה הסודית בכך שאמרה לבעלה שהיא יוצאת עם חברות או שנאלצה לנסוע במסגרת עבודתה. נאמר כי היא גם שיקרה על השכלתה וטענה שהיא הייתה במגמת כימיה באוניברסיטת קונטיקט במשך שלוש שנים עד שלקחה חופשה כדי להתמודד בתחרות מיס ארה"ב. מסמך בית המשפט טוען שמעולם לא סיימה את לימודיה בתיכון.

פרשת התביעה הזו ממשיכה להוות בינתיים דרמה גדולה בין עשירי מנהטן, שחלקם - כך נטען, היו אולי לקוחותיה של טרנר.