משטרת ג׳ורג׳יה עצרה שלושה אנשים בוגרים בחשד להתעללות, לאחר שבפשיטה על הקרוואן בו הם גרים נמצא ילד בן שנה וחצי שנכלא בכלוב של 4 מ״ר בסלון, בסמוך לנחשים, כלבים, מקקים, כלי נשק ומריחואנה. טי ג׳יי בראון בן ה-46, הת׳ר סקרברו בת ה-42 וצ׳רלס בראון בן ה-82 נלקחו למעצר במחוז הנרי ויואשמו בהתעללות חמורה, אכזריות כלפי בעלי חיים, אחזקת נשק, אחזקת סמים וייצור מריחואנה.

לפי דו״ח המשטרה שהגיע לקרוואן, הילד נמצא בכלוב בסמוך לשלושה דליים של עכברים ושמונה נחשים, ביניהם נחש חנק באורך 3 מטרים. ״היו לו רק מעט צעצועים ולא הייתה לו אפילו שמיכה״, מסר השריף של מחוז הנרי, מונטי בליו, ״כל הרכוש שלו היה איתו בתוך הכלוב. עם כל הניסיון שלנו, קשה למצוא משהו שבאמת מזעזע אותנו. בחיים לא ראיתי את זה בעבר, ואני יכול להבטיח שגם שאר השוטרים לא״.

בקרוואן נמצאו בין 15 ל-20 כלבים, כשהצואה שלהם הייתה מפוזרת בבית. ״המטבח היה בלתי יאומן״, אמר השריף, ״מדובר באזור מאוד כפרי לא רחוק מגבול המדינה, בהחלט לא מקום שמגיעים אלו הרבה אנשים ואין בו תנועה כלל. הם רצו לחיות את חייהם, והיינו צריכים להסביר להם שיש נורמה״.

בנוסף נמצאו במתחם הקרוואן יותר מ-600 בעלי חיים אחרים, חלקם מתים, בהם 86 תרנגולים ותרנגולות, 56 כלבים, 10 ארנבים, 4 תוכים, 3 חתולים, 8 נחשים, פסיון אחד, 532 מכרסמים, שממית אחת ושלושה כיסנאי דואה. אבל מה שיותר עניין את המשטרה הם 127 שתילי מריחואנה ו-17 רובים.

״בקהילה שלנו ילדים הם יקרים״, אמר התובע המחוזי מאט סטואו, ״אנחנו הולכים לחקור כל האשמה של הזנחה והתעללות ביסודיות רבה״.