בת 55 מארה"ב חשודה כי ירתה למוות בשתי בנותיה הקטנות, לפני שהפנתה את הנשק כלפי עצמה. גופתה של מישל בורדו דיגן נמצאה ביום שבת בצהריים כשהיא שרועה ללא רוח חיים, לצד בנותיה התאומות, בנות 7, בחדר השינה של ביתה במחוז וואטקום, וושינגטון.

חוקרי המשטרה סיפרו שאחד הדיירים דיווח לרשויות על התגלית המזעזעת. נכון לעכשיו, הסברה הרווחת הינה שהאם ירתה למוות בבנותיה התאומות והתאבדה, אחרי שהפסידה את המשמורת עליהן בתום מאבק משפטי. כעת, סקירת חשבון הפייסבוק של דיגן חושפת את תחושותיה ומחשבותיה של האם בכל הקשור למערכת היחסים בין הורים לילדיהם.

מישל אנגליס (צילום: Michele Angélis, Facebook)
מישל בורדו דיגן | צילום: Michele Angélis, Facebook

בשעות הבוקר המוקדמות של ה-24 באוקטובר, שעות ספורות אחרי שדיגן ככל הנראה ירתה בבנותיה, היא העלתה לחשבון הפייסבוק שלה קישורים לשני מאמרים: הראשון תחת הכותרת "הורים נרקיסיסטים וההשפעות הפסיכולוגיות על ילדיהם", והשני תחת הכותרת "הורים נרקיסיסטים באמת לא מסוגלים לאהוב את הילדים שלהם".

באחד המאמרים ניתן היה למצוא קישור לסרטון שבו מרצה קושר בין התופעה של הורים המתמודדים עם נרקיסיזם ובין סבירות גבוהה להתאבדות. מעבר לזה, באתר האינטרנט של דיגן עצמה, פסיכותרפיסטית במקצועה, ניתן למצוא גם כמה התייחסויות וציטוטים לאלימות במערכות יחסים זוגיות.

באחד המדורים של האתר, שקיבל את הכותרת "כעס ואלימות", אפשר למצוא את הציטוט המצמרר: "אלימות אינה ביטוי של כעס, אלא אסטרטגיה לשמר כוח במערכות יחסים. לאיים בגירושין, לקחת את הילדים, להתאבד או לנהוג באלימות, כולן דרכים בהן האסטרטגיה באה לידי ביטוי". כעת, חברים רבים של הפסיכותרפיסטית תוהים האם כל הפרסומים שלה ברשת הצביעו על מה שעתיד היה לקרות.

בינתיים, בלשי המשטרה ממשיכים לחקור את נסיבות הרציחות.

 

מתמודדים עם מחשבות אובדניות? אל תהססו לפנות לעזרה

ער"ן - עזרה ראשונה נפשית במספר הטלפון 1201

ניתן לפנות גם במייל דרך עמוד האינטרנט

או במסרון (SMS) למספר 0768844