בלי פין (צילום: ג'ים קוק)
אין לו כלום בין הרגליים, והוא מבסוט מזה | צילום: ג'ים קוק

אדם בשם גלדינג (Gelding  = סוס מסורס), מדבר בראיון חושפני על החלטתו לחתוך את הפין שלו ואת אשכיו, ולהפוך ל"נולו" (nullo), אדם שהסיר את איבר מינו. "אדם ממוצע יחשוב שאני לא שפוי", כך גלדינג. "הפסיכולוג שלי קיים איתי כמה שיחות ארוכות ולא מעט מבחני אישיות", הוא סיפר, "הוא הגיע למסקנה כי אהיה אדם 'שלם' יותר אחרי שאסיר את הפין שלי. זה הספיק כדי לשכנע את האורולוג לבצע את הניתוח".

התמונה המלאה ב-gawker (זהירות, לא פשוט לצפייה)

גלדינג מסביר בראיון מדוע בחר להיות נולו, ומה היתרונות והחסרונות שבדבר. תחילה הוא נזכר במקרה בריונות שחווה בימי בית הספר והצית את הרעיון. "הוא היה בקבוצת הפוטבול, אני הייתי בקבוצת הכדורגל, וחלקנו מקלחות משותפות", מספר גלדינג. "הוא אמר, 'לא צריך להיות לך ציוד כזה גדול', אז הוא מעך לי את הביצים ומאותו רגע זו הייתה פנטזיה עבורי".

כמובן שלהיות חסר פין זה לא עניין של מה בכך. "אני חייב לשבת כדי להשתין", מתאר גלדינג את החסרונות בהיותו נולו, "או שאני צריך להשתמש באחד ממכשירי הטלת השתן הנשיים אלה. כמו כן, לפעמים אני מקבל דלקות בדרכי השתן. אז אני חייב להיות מאוד זהיר ולשמור את האזור נקי".

ללא איבר מין וללא חשק מיני, גלדינג מרגיש כי ירד עול מכתפיו, "מצב הרוח שלי השתפר באופן דרמטי מאז שהפכתי לנולו. אני לא מתגעגע". אנחנו לא שופטים.

(מקור)