תאונה טרגית גרמה למותו של אב ל-3 במפעל מתכות במדינת אילינוי, צפון-מזרח ארה"ב. ממצאי החקירה הראשונית חשפו שסטיבן דירקס בן ה-39 מעד בזמן עבודתו במפעל ביום חמישי שעבר – ונפל אל תוך מיכל של ברזל מותך.

עמיתיו של דירקס סיפרו לכתבים מקומיים שבאותו יום טמפרטורת הנוזל במיכל הוערכה בכמעט 1,500 מעלות צלסיוס. יום העבודה הופסק כשמצאו את פלג גופו התחתון של דירקס קצת אחרי השעה 10:00 בבוקר, כאשר שאר הגופה "הותכה" יחד עם הברזל שבמיכל.

אחד העובדים במפעל שוחח עם כתבים מקומיים על התאונה ואמר שדירקס נפל למיכל בזמן שניסה לקחת דגימה מהברזל המותך. "הוא מת במקום, אבל לא כל הגופה נפלה פנימה", אמר העובד, ששוחח עם כלי התקשורת בעילום שם. "פלג גופו התחתון נשאר שם עד שהפתולוג לקח אותו. זה בטח היה מזעזע בשביל כל מי שעבד איתו באותו יום. הם ראו אותו נופל פנימה ואז היו צריכים לחכות שייקחו את מה שנשאר ממנו".

ג'יימי הארווד, הפתולוג הראשי במחוז פיאוריה, התייחס לתקרית הטרגית ואמר שנכון לרגע זה אין חשד לזדון. בינתיים, משרד השריף המקומי והמִנהל המחוזי לבריאות ובטיחות של לשכת התעסוקה פתחו בחקירה של נסיבות התקרית.

בהנהלת המפעל התייחסו לתאונה הקטלנית והביעו צער על מותו של דירקס. "אנחנו מתפללים עבור בני משפחתו, חבריו ועמיתיו למקום העבודה", נמסר בהודעה. "בטיחות העובדים שלנו היא העדיפות הראשונה שלנו תמיד". מאז דווח שזו הפעם השנייה שעובד נופל אל מותו במפעל בחצי שנה האחרונה.