פרשת הרצח המשולש בבית משפחת ווטס ממשיכה להסתעף, כאשר מתברר עכשיו שהמאהבת של רוצח המשפחה הנתעב הגישה בקשה לשנות את שמה. ניקול קיסינג'ר הפכה לאחרונה לאחת הנשים השנואות באמריקה, לאחר שהקשר הרומנטי שלה עם כריס ווטס סוקר בסרט הדוקומנטרי המצמרר של נטפליקס "רצח אמריקאי: המשפחה מהבית הסמוך".

ווטס וקיסינג'ר הכירו ביוני 2018 במקום העבודה שלהם, חברת הנפט "אנדרקו פטרוליום". במרוצת הזמן, הקשר שלהם הלך והתהדק עד שבסופו של דבר הם החלו לנהל רומן מאחורי גבה של שנאן ווטס – אשתו של כריס.

לטענתה של קיסינג'ר, ווטס אמר לה שהוא נמצא בתהליכי גירושים מתקדמים מרעייתו. למרות זאת, היא נחרדה לגלות שכל בני משפחתו נעלמו יום אחד והחליטה לפנות למשטרה ולחשוף את הקשר הסודי. הצעד הזה הוא שהוביל את החוקרים לשבור אותו ולגלות שהוא רצח את כל בני משפחתו והחביא את גופותיהם באחת מבארות הנפט של "אנדרקו פטרוליום".

View this post on Instagram

A post shared by @truecrime_buzz on

במשך שעתיים שלמות, קיסינג'ר חשפה אז בפניהם את כל הצד שלה בסיפור המצמרר. מאוחר יותר, התובע המחוזי מייקל רורק הגדיר את המידע שחשפה בעדותה כ"בלתי נתפס".

עם המידע שנמסר על ידי קיסינג'ר, יחד עם הפרטים שנחשפו במהלך החקירה, הפרקליטות הגישה כתב אישום חמור נגד ווטס שכלל 5 סעיפי רצח מדרגה ראשונה (אחד נגד אשתו ההריוניות ושני סעיפים על כל אחת מבנותיו, בלה וסלסט). כמה חודשים אחרי התפוצצות הפרשה, הרוצח הצליח לחמוק מעונש מוות אחרי שהודה באשמה במסגרת עסקת טיעון ונידון ל-5 מאסרי עולם ללא אפשרות חנינה. כעת, מתברר שקיסינג'ר מנסה להרחיק את עצמה עד כמה שניתן מהפרשה המזוויעה.

ניקול קיסינג'ר נכנסה בשנת 2018 לתוכנית ממשלתית להגנת עדים ובמסגרתה, עזבה את מדינת קולורדו למיקום לא ידוע. לאחרונה, כלי תקשורת מקומיים חשפו שזו הגישה בקשה לשנות את שמה. על פי הפרסומים, הדיון בסוגיה צפוי להתחולל ביום חמישי הקרוב. בינתיים, כריס ווטס ממשיך לרצות את מאסרו בבית סוהר שמור במדינת ויסקונסין.