אישה בת 22 נהרגה באמצע אימון בחדר הכושר אחרי שנפלה מחלון בקומה השלישית. התקרית אירעה ביום שלישי שעבר ותועדה במצלמות האבטחה של בית העסק, שנמצא בעיר פונטיאנק, באינדונזיה.

בסרטון אפשר לראות את הקורבן יורדת מההליכון שהיא התאמנה עליו ואז נופלת דרך החלון שנותר פתוח מסיבה לא ברורה. בת ה-22 פונתה במצב אנוש לבית חולים בעיר כשהיא סובלת מפגיעת ראש קשה. אולם, כל שנותר לרופאים לעשות היה לקבוע את מותה. לפי דוח הנתיחה לאחר המוות, האישה הצעירה מתה כתוצאה מדימום מוחי.

ממצאי החקירה הראשונית חשפו כי האישה הגיעה למכון עם בן זוגה, שהתאמן בקומה השנייה בזמן התקרית. היא נפלה מגובה של כ-12 מטרים אחרי שסיימה ריצה של חצי שעה. מנהל המכון הובא מאז למעצר בחשד לרשלנות. חוקרים מנסים כרגע לברר מי השאיר את החלון פתוח ולמה.

אנטוניוס טריאס קונצ'ורוחאטי, מפקד תחנת המשטרה בפונטיאנק, התייחס לטרגדיה בהודעה לתקשורת ואמר שהיא הייתה יכולה להימנע. לדבריו, החלון נמצא במרחק של כחצי מטר מאחורי ההליכון והמסגרת התחתונה שלו הייתה כמה עשרות ס"מ מעל הרצפה.

"היו על חלונות אחרים מדבקות שמזהירות את המשתמשים מפני הזכוכית, אבל רובם היו ישנים ומקולפים", ציין אנטוניוס. "נפילה מהחלון היא סכנה ממשית במידה והוא נותר פתוח". בהמשך, הוא ציין שעלתה סברה לפיה פתחו את החלון לצורך ניקיון, אבל לא היה שום שלט אזהרה במקום. במקביל נבדקת האפשרות שמכון הכושר פעל ללא רישיון.