אין ספק שהעירום הוא מוטיב חוזר בחייהם של נייג׳ל סימור בן ה-59 ורייצ׳ל סימור בת ה-30 מבריטניה. השניים נפגשו בשנת 2017 במסגרת חופשה נודיסטית ששניהם השתתפו בה, וחצי שנה לאחר מכן התארסו בעירום מלא. הצעת הנישואין של נייג׳ל התרחשה מול 400 זרים במהלך חופשה מאורגנת מטעם British Naturism, אגודה עבור אנשים שדוגלים בחיים בעירום מלא. החתונה של השניים כבר נערכה במסגרת מצומצמת יותר מול 40 בני משפחה וחברים בשמורת טבע נודיסטית באסקס – אך השניים היו עירומים גם במהלכה.

״להתחתן בעירום היה הגיוני לחלוטין״, אומרת רייצ׳ל, ״כי זה אומר שלא נאלצתי להוציא 1,000 פאונד על שמלת חתונה. זו הייתה חוויה קסומה, וזה הרגיש משחרר לחלוטין. נפגשנו בעירום, נייג׳ל הציע בעירום ואז היינו חייבים שגם הטקס יתבצע בעירום, זה סגר לנו פרק ונהנינו מכל רגע״.

חלק מהטקס נערך אמנם כאשר השניים לבושים, והם מתייחסים אליו בתור ״החתונה הטקסטילית״, לעומת שאר האירוע – ״החגיגה שאחרי הייתה פחות רשמית ועם אווירה יותר מבודחת וכיפית. כל האורחים היו צריכים להביא איתם מגבת וקרם שיזוף״. את הטקס עצמו ביצע אדם שאמנם אינו נודיסט, אבל הסכים להתפשט במיוחד לכבוד המאורע.

נייג׳ל אומר כי השניים קיבלו גם תגובות מחברים ובני משפחה שבחרו לא להשתתף באירוע, אבל כיבדו את הבחירה – ״זה לא בשבילנו אבל תמשיכו בשלכם ותודיעו לנו איך אתם מסתדרים״. גם את ירח הדבש בילו השניים בעירום כאשר נסעו לחופשה בכפר הנודיסטי הגדול ביותר בעולם בדרום צרפת.

רייצ׳ל עצמה גדלה במשפחה נודיסיטית עם אב שהיה צלם חתונות. נייג׳ל נכנס לעניין רק לפני תשע שנים כדי להתגבר על בעיות דימוי גוף. ״אהבתי את העובדה שאין לך מושג מה אנשים עושים בחיי היום יום שלהם, בין אם הם רופאים, שוטרים או שופטים. עירום פשוט משווה בין כולם. לא משנה איך אתה נראה, מה הגודל שלך, צבע העור, העיסוק או האמונה שלך. אף אחד לא שופט אותך״.

השניים, שחובקים תינוק בן שנה בשם מייקל, מודים שהם נוטים להתפשט גם בביתם, הודות לחלק מהגינה שלהם שאינו פונה לכיוון השכנים – ״אנחנו חייבים להיות זהירים ולהיות באזור הזה בלבד״. אבל האתגר הכי גדול שלהם בתקופת הקורונה הוא דווקא להימנע מאירועים של הקהילה שלהם – ״אנחנו מתים לצאת לשחיית לילה עירומה כדי לחגוג את יום הנישואין שלנו״.