ראג' קוראם, בן 22 מפרדש, הודו, נולד כתינוק בריא ב-1999. אולם, שלוש שנים לאחר מכן, הוריו הבחינו שבנם הפעוט מפסיק לגדול. ראג' צמח לגובה של 55 ס"מ בלבד והגיע למשקל של 22 קילו, כאשר בבת אחת עצמותיו הפסיקו להתפתח. הוריו הבינו מיד שהוא סובל מתסמונת נדירה כלשהי, אך בשל חוסר אמצעים לא יכלו לממן לו טיפולים רפואיים ולבדוק לעומק מה קורה לו.

מצבו הרפואי גרם לעצמותיו של ראג' לצמוח אז בזוויות בלתי רגילות, מה שהשפיע על היכולות הפיזיות והתנועתיות שלו. בסופו של דבר, הוא פגש מספר רופאים מקומיים, אך איש מהם לא ידע לומר מהו המונח הרפואי לתאר את מצבו והאם ניתן לשפר אותו או להקל עליו. 

בשל כך, ראג' נתקע באותה תנוחה מגיל 3 - רגליו משולבות והוא נישא ממקום למקום על ידי אמו, שמטפלת בו בקביעות. "אמא שלי עושה עבורי הכל מהרגע שהיא מתעוררת, החל מלהביא לי תה ועד לשים אותי בחנות". החנות עליה מדבר ראג' היא חנות ממתקים אותה הוא פתח בעצמו ובה הוא עובד חרף מגבלותיו. הוא ממש לא נותן למצבו לעצור אותו והוא עושה כל שניתן כדי לעזור למשפחה להרוויח כסף ולחיות בכבוד. "עברו 4 שנים מאז שפתחתי את החנות הזו, אני מלא תשוקה לגביה", הוא אומר.

ראג' אומנם לא יודע מהו המצב הרפואי ממנו הוא סובל, אבל הוא לא מתכוון לתת לכך לעצור או להאט אותו. בכל יום הוא נעזר באמו כדי לשבת בחנות, פוגש את העוברים והשבים - רבים מהם ילדים מבית הספר הקרוב - ומטפח על הדרך את קשריו החברתיים עם אנשי העייריה, שאוהבים אותו מאוד.

"כולם שמחים וגאים בראג'", אומרת אמו, "לכולם יש תמיד דברים טובים לומר עליו. הבן שלי מנהל את החנות שלו ועוזר במצב הכלכלי, הוא ניצח כנגד הסיכויים".