ילדה נותרה עם נזק מוחי בלתי הפיך - והכל בגלל נשיקה קטנה. ברילין בת ה-8 אובחנה עם אנצפליטיס (דלקת של רקמת המוח) כמה שבועות אחרי שנולדה. לדברי אמה, הכל קרה אחרי שמישהו נישק אותה על השפתיים כשהיא הייתה רק בת כמה ימים.

"ברילין נולדה תינוקת בריאה לחלוטין. היא הייתה בסדר גמור", סיפרה אמה בראיון לערוץ היוטיוב Special Book by Special Kids. "כשהיא הייתה רק בת יומיים, מישהו כל כך התרגש לראות אותה שהוא נישק אותה על השפתיים. שבועיים לאחר מכן, היא התחילה לסבול מפרכוסים".

ברילין נדבקה בהרפס בגלל הנשיקה על השפתיים ובעקבותיה, חלתה באנצפליטיס והחלה לסבול מפרכוסים. אמה סיפרה בריאיון שהרופאים בסופו של דבר אבחנו במוחה של התינוקת דלקת, שגרמה לנזק בלתי הפיך באונה הימנית והשמאלית שלה. "האנצפליטיס פחות או יותר אכלה רקמת המוח שלה", סיפרה האם.

המחלה גרמה לנזק ב-60% מהאונה השמאלית של הילדה ונזק של 10% באונה הימנית, כך לפי אמה. ברילין אמנם הבריאה מהמחלה ומצבה הלך והשתפר מעט לאורך השנים, אבל לפי ההערכות היא לא תשרוד הרבה מעבר לגיל ההתבגרות. למרות זאת, האם טוענת שהיא סולחת לאיש שנישק את בתה על השפתיים. "זה לא היה בכוונה", היא הוסיפה. "הוא באמת לא התכוון לזה".

הראיון הפך מאז לוויראלי עם יותר מ-1.6 מיליון צפיות ביוטיוב, 50 אלף לייקים וקרוב ל-7,000 תגובות מהגולשים - רבים מהם בכלל לא היו מודעים לסיבוכים של נשיקה תמימה על הפה. "מעולם לא העליתי בדעתי שאפשר לחלות ככה מנשיקה על הפה", כתבה אחת הגולשות. "אני המומה". גולשת אחרת הוסיפה: "באופן כללי נשיקה זה לא דבר הגייני, אבל בחיים לא חשבתי שהיא יכולה לגרום למחלה קשה כל כך".