בני זוג ממדינת אוקלהומה מואשמים ברצח הברוטלי של אישה בשנות ה-20 לחייה. ברינלי דניסון (25) וניקולס ג'ונסון (28) נעצרו בחשד שרצחו את שרה מקגווייר בת ה-29, אחרי שהתפרצו לדירתה בעיר טולסה והיכו אותה למוות.

גופתה של מקגווייר נמצאה על ידי שוטרים שהוזעקו לביתה ביום שישי האחרון, לאחר שבני משפחתה לא הצליחו ליצור עמה קשר. הגופה נמצאה עם סימני אלימות קשים ובדיקה מעמיקה בזירה חשפה כי מכוניתה וכרטיסי האשראי של הקורבן נגנבו. יממה מאוחר יותר, שוטרים ממדינת ארקנסו הצליחו לאתר את רכבה בחניון של מסעדת מזון מהיר, כששני החשודים עדיין בפנים.

דניסון וג'ונסון הודו במעשיהם תוך זמן קצר ותיארו כיצד היכו את מקגווייר למוות עם לום, לפני שגנבו את רכבה והשתמשו בכרטיסי האשראי שלה בשביל לקנות מזון ודלק. מאוחר יותר, ג'ונסון הודה כי הוא ודניסון ניהלו מערכת יחסים אינטימית, בזמן שדניסון הייתה בזוגיות עם מקגווייר. בכתב האישום צוין: "מערכת היחסים בין הנשים גרמה לו קנאה רבה" – ועל כן הוא החליט לפעול.

ג'ונסון טען כי דניסון סייעה לו לתכנן את הרצח ואפילו עזרה לו לטשטש את הראיות של הפשע. כמו כן, היא הייתה זו שנהגה למשוך את הכסף מכרטיסי האשראי של הקורבן. למרות זאת, הפרט המזעזע ביותר בפרשה התברר להיות הרגע שבו בני הזוג קיימו יחסי מין בזמן שמקגווייר גססה בחדר השני.

החשוד תיאר כיצד שמע את חרחורי הגסיסה של הקורבן כשהוא ודניסון שכבו בחדר השינה. בדו"ח החקירה נכתב כי ג'ונסון ידע שמקגווייר עדיין בחיים בזמן שהוא ושותפתו לפשע קיימו יחסי מין בחדר הסמוך. השניים נעצרו מאז בחשד לרצח מדרגה ראשונה וגניבת רכב.

ג'יימי מקגווייר, אחותה של שרה, התייחסה לפרשה המזוויעה בחשבון הפייסבוק שלה ושיבחה את רשויות האכיפה בעיר טולסה. "בני משפחתי ספגו מהלומה אדירה השבוע, אחרי שאחותי, שרה, נרצחה באכזריות. אנא התפללו עבורנו. תהיו בטוחים שרשויות החוק יפעלו להעניש את האחראים למעשה ועל כך, אנחנו מוקירים להם תודה".

בית המשפט התיר מאז את שחרורם של ג'ונסון ודניסון בערבות של מיליון דולר כל אחד. במידה ושניהם יימצאו אשמים, הם עשויים לרצות עונש מאסר עולם.