מייגן ניוטון בת ה-18, מאמנת כדורגל המתגוררת בעיר סטוק-און-טרנט באנגליה, נאנסה ונרצחה על ידי ג'וזף טרוור, בן ה-19, בנו של קצין משטרה לשעבר, אותו הכירה בעבר. במצלמות האבטחה מחוץ לדירתה היא נראית בליל הרצח כשהיא מבלה יחד עם הרוצח, לפני שהזמינה אותו ללון בביתה. מהחקירה עולה כי טרוור ביקש מניוטון לישון אצלה, משום שהיה שיכור ותחת השפעת סמים, ולא היה יכול לשוב כך לבית הוריו, בו הוא מתגורר. השניים למדו יחד באותו בית ספר.

הרצח אירע ב-20 באפריל אשתקד. בשעה 3:45 לפנות בוקר קלטו מצלמות האבטחה את השניים נכנסים לבית. לאחר שסגרו את הדלת טרוור אנס אותה, חנק ודקר 9 פעמים. שעתיים לאחר הרצח טרוור נמלט מהדירה ונעל את הדלת. הוא הותיר את גופתה של ניוטון עירומה ומדממת על המיטה.

 

מצלמות אבטחה נוספות באזור תיעדו את הצעיר משליך את מפתח הדירה בחניון מחוץ לבניין ובמצלמה נוספת נראות ידיו מגואלות בדם. החוקרים, שבחנו מצלמות נוספות מליל הרצח, הבחינו בשניים מוקדם יותר באותו ערב נכנסים יחדיו למונית לאחר שנתקלו אחד בשני אחרי בילוי במועדון.

מייגן ניוטון, בת ה-18 שנרצחה
מייגן ניוטון, בת ה-18 שנרצחה | צילום: AP
 

לאחר הרצח, טרוור נעצר על ידי שוטרים בגשר על כביש A500. הוא נלקח לבית החולים הרפלנדס, לפני שנאסף על ידי אביו, קצין המשטרה לשעבר. על הרוצח נגזרו 29 שנים בכלא לאחר שהודה באשמה של שני מעשי אונס ורצח.  

משפחתה של הנרצחת ניוטון מסרה בתגובה: "אנחנו שבורי לב, וכך נישאר תמיד. זה לעולם לא יעזוב אותנו. חייה של מג העשירו את חייהם של אנשים רבים, היא לעולם לא תישכח ונאהב אותה לנצח. למייגן היפה שלנו לא היה מגיע כל זה, אבל כן מגיע לה לנוח עכשיו על משכבה בשלום".

הרוצח ג'וזף טרוור, נידון ל-29 שנים בכלא
הרוצח ג'וזף טרוור | צילום: AP