הזמרת הברזילאית אנה פאולה ויירה בת ה-27 ובן זוגה מרסלו סטוקו בן ה-32 נהרגו בתאונת דרכים קשה ביום ראשון, כשנסעו הביתה מהופעה. רגע לפני הפנייה לעיירה פיאמנטה בואנו, שבה התגוררו, מכוניתם איבדה שליטה והם התנגשו במשאית. הרכב נותר מרוסק בצד הכביש המהיר, והשניים נהרגו במקום. נהג המשאית לא נפגע, וכוחות הביטחון המקומיים חושדים שהזמרת נרדמה על ההגה.

אנה הייתה כוכבת אהובה עם יותר מ-35,000 עוקבים ברשתות החברתיות וקהל מעריצים, ושעות לפני התאונה היא פרסמה תמונה עם בן זוגה בבר שבו הופיעה. אנשי הבר אמרו בהצהרה אחרי התאונה: "לא היה לנו מושג שההופעה האחרונה שלה תהיה אצלנו. אישה מדהימה וסופר מיוחדת שתמיד תישאר בזיכרוננו, נוחי על משכבך בשלום". מעריצים שבורי לב הגיבו על הפוסט וספדו לזמרת: "ההופעה אתמול הייתה מדהימה, היא שמחה מאוד וזה היה לילה בלתי נשכח. שאלוהים ינחם את המשפחה שלה".

הרכב של אנה פאולה ויירה (צילום: אינסטגרם)
מכוניתה של הזמרת אחרי התאונה הקטלנית | צילום: אינסטגרם
התמונה האחרונה של אנה פאולה ויירה (צילום: אינסטגרם)
זמרת ברזילאית שנהרגה בתאונת דרכים | צילום: אינסטגרם

ויירה גם הייתה בעלת תואר ברוקחות, והחלה את הקריירה שלה בצמד מרסיו ואנה פאולה, שכמה משיריו הצליחו מאוד בברזיל. הצמד התפרק בתחילת חודש מאי, וההופעה הייתה אחת מהופעות הסולו הראשונות שלה מאז הפרידה.

מרסלו, בן זוגה של אנה שנהרג בתאונה, היה חבר מועצת העיר פיאמנטה בואנו והתקרב לסוף הקדנציה הראשונה שלו כפוליטיקאי. בעירייה פרסמו הצהרה בה נכתב: "מרסלו סטוקו היה חבר מועצה, ובמהלך כהונתו התבלט בהובלת יוזמות לטובת העיר. הוא השאיר חותם משמעותי על הקהילה. אנה פאולה הייתה ידועה בקולה המקסים ונגעה לליבם של כולם עם המוזיקה שלה".