טרגדיה באוסטרליה: שני סטודנטים בני 19, צ׳לסי איירלנד ולוקאש קלוסווסקי, נורו למוות בזמן ששהו בחווה כפרית בדרום המדינה, במוצאי יום שבת האחרון. השניים היו בזוגיות במשך כמה שנים, ואף טיילו בעולם ביחד. בסוף השבוע האחרון הם שכרו חווה באזור הר מקינטייר כדי להשתתף באירוע משפחתי. בסביבות השעה 11:30 נקראה המשטרה למקום לאחר שנשמעו יריות - כאשר לא ברור מי הזעיק אותה - וגילתה את שתי הגופות.

אדם בן 46 נעצר בחשד לרצח הכפול ויעמוד בפני בית המשפט בימים הקרובים, זהותו נותרת אנונימית כדי להגן על ילדיו החורגים. המניעים שלו עדיין לא ברורים, וכלי הנשק ככל הנראה עדיין לא אותר, כאשר צוותי המז״פ עדיין חוקרים את זירת הרצח.

 בלש המשטרה קמפבל היל פנה לעזרת הציבור באוסטרליה בחקירה, וביקש כל מידע שיסייע למשטרה להבין את מערכות היחסים של האנשים המעורבים – ״אנשים שמכירים את הנרצחים או את המואשמים בפשע מתבקשים ליצור קשר״, אמר.

הרצח הכפול זעזע את הקהילה הקטנה בכפר קלנגדו הסמוך, בית המלון והפאב המקומי אף נסגרו כאות של כבוד, ותושבי המקום מתארים אווירה של הלם ותדהמה. שכנים מספרים כי לא שמעו מאומה באותו הלילה, וכי לא הכירו את בעלי הנכס.

צ׳לסי למדה הנדסה מכנית באוניברסיטת אדלייד ועבדה במאפייה, ואילו לוקאש למד עיתונות במכללת UniSA’s Magill ועבד בסניף של KFC. חבריהם לתיכון ולאוניברסיטה התאגדו יחד כדי לתמוך זה בזה ולהתאבל על אובדנם של אחיהם ואחותם.