חבורת קופים המטילה את אימתה על עיירה בהודו תקפה שוב – והרגה ילד בן 10 על ידי תלישת המעיים שלו, כך דיווח אתמול (שני) "ניו יורק טיימס". דפאק ת'קור שיחק עם חבריו בכפר הקטן סאלקי שבמדינה, כשהותקף על ידי הקופים האלימים - אחד מהם נעץ בו את טפריו.

זמן קצר לאחר התקיפה, הובהל בן ה-10 לבית החולים, אולם הרופאים לא הצליחו להציל את חייו. "המעיים שלו נתלשו החוצה בתקיפה. הוא מיהר (חזרה) לביתו ונלקח לבית חולים, שם הכריזו רופאים עם הגעתו על מותו", נמסר בהצהרה מגורמים רשמיים באזור.

חבורת הקופים, שהפכה לידועה לשמצה באזור אחרי כמה וכמה תקיפות, נמלטה מהמקום. הטרגדיה של בן ה-10, לפי אותם גורמים, הייתה "התקיפה השלישית של קופים בכפר בתוך שבוע".

פקיד היערות בכפר, וישאל צ'אודארי, מסר לתקשורת כי גורמים רשמיים ניסו לצוד "חבורה גדולה", ואכן הצליחו ללכוד כמה קופים עד כה. "חילצנו שני לנגורים (קופים ארוכי זנב) בשבוע האחרון, והקמנו כלובים כדי ללכוד נוספים", אמר. "יש להקה גדולה של קופים בכפר, כולל ארבעה מבוגרים שהיו מעורבים בתקיפות בשבוע האחרון. שניים מהם חולצו ונמשכים המאמצים ללכוד עוד".

כאמור, לא מדובר במפגש נדיר בין קופים אלימים לילדים באזור. מוקדם יותר השנה ילדה בת 3 נחטפה על ידי קוף, שנשא את הפעוטה במעלה צוק. במקרה הזה, המשטרה הצליחה לאתר את הילדה אחרי חיפוש שארך שעות ארוכות – והשיבה אותה בבטחה להוריה.