מורה מארה"ב שהודתה כי קיימה יחסי מין עם אחד מתלמידיה לא תרצה עונש מאסר. מקנה קינדרד הודתה בהאשמות המיוחסות לה, כולל תקיפה מינית מדרגה שנייה, ונידונה לשנתיים של תקופת מבחן. כמו כן, פרטיה יוכנסו למאגר עברייני מין למשך תקופה של שנתיים, והוטל עליה קנס כספי בשווי של 700 דולר.

קינדרד לימדה בבי"ס תיכון ספוקן ואלי (Spokane Valley), במדינת וושינגטון. מערכת היחסים שלה עם הקורבן – אז בן 17 – התחילה בקיץ של 2022. לפי ממצאי החקירה, התלמיד פנה למורה באינסטגרם והשניים התחילו להתכתב אחד עם השנייה.

בנובמבר של 2022, המורה הזמינה את הנער לביתה בזמן שבעלה יצא לצוד וקיימה איתו יחסי מין. הפרשה נחשפה בסופו של דבר אחרי שאחד מחבריו של בן ה-17 ראה את ההתכתבות שלו עם קינדרד ודיווח למורים בביה"ס. המורה הושעתה מתפקידה בעקבות התפוצצות הפרשה.

המורה והתלמיד הכחישו בהתחלה את הקשר ביניהם, אך בסופו של דבר הודו כי תקשרו אחד עם השנייה באינסטגרם וקיימו יחסי מין. לפי כתב האישום, קינדרד שלחה לנער באותה תקופה שורת הודעות בעלות תוכן מיני, כולל: "אני רוצה אותך בחדר שלי", "אני ממש אוהבת את איך שאתה נוגע בי" וגם "כשאני שומעת בנות אחרות מדברות עלייך בכיתה, אני יכולה להרגיש איך אני מתעצבנת".

קינדרד התנצלה בפני הנער ובני משפחתו לפני מתן גזר הדין, והביעה חרטה על מעשיה. "אני מודעת לכך שהשנה האחרונה הייתה קשה מאוד לכל מי שמעורב בפרשה הזו", אמרה. "איבדתי את הקריירה שלי, איבדתי חברים יקרים ואיבדתי את החירות שלי כתוצאה מהמעשים שלי. אכזבתי אינספור אנשים שבטחו בי. מצבי הנפשי גם הושפעה מכל האירוע הזה. אני מתביישת שגרמתי לכולם לכאוב כך".