אימה בצפון הודו: גבר מקומי נעצר בחשד לרצח, אחרי שנתפס צועד על הכביש הראשי עם ראשה הערוף של אשתו. אקילש רווט, בן 30 ממדינת אוטר פרדש, נעצר ביום שבת האחרון בסמוך לתחנת המשטרה של העיירה ג'אהגירבאד, כשהוא אוחז בידו את ראשה של רג'אני רווט – רעייתו בת ה-26.

גורמים המעורים בפרטי החקירה מספרים כי החשוד נעצר על ידי הרשויות אחרי שהלך למעלה מקילומטר עם ראשה הערוף של אשתו. חוקרים הוסיפו כי רווט החל לשיר את ההמנון הלאומי בזמן שנלקח למעצר, כמו גם שירים פטריוטים נוספים.

בכיר במשטרה התייחס לתקרית ואמר: "החשוד היה מעורב בעימות עם אשתו ביום שבת בצהריים. הוא גרר אותה מחוץ לביתו וכרת את ראשה. אז, הוא החל לצעוד לכיוון תחנת המשטרה עם ראשה הערוף. מאוחר יותר, מצאנו בביתו את הלהב שהוא השתמש בו".

בני משפחתה של הקורבן מסרו כי אקילש ורג'אני היו נשואים במשך יותר משנתיים. בשנה שעברה, רג'אני ילדה את בתם היחידה אך היא מתה כמה ימים מאוחר יותר בגלל מחלה. אחיה של הקורבן, ג'גדיש, התייחס לרצח של אחותו ואמר כי הוא חושד שבעלה אחראי למותה של התינוקת גם כן.

"אני בספק שבתה של רג'אני מתה אופן טבעי", אמר ג'גדיש. "אני בטוח שלמשפחתו של אקילש היה קשר כלשהו לטרגדיה הזו". מפקד תחנת המשטרה המקומית אמר שהתקרית עדיין נמצאת תחת חקירה והוסיף: "אנחנו חוקרים כעת את החשוד במטרה לגלות מה המניע לרצח המזוויע".