"זה יקר מאוד להיראות זול כל כך": אושיית אונליפאנס חשפה לאחרונה את תג המחיר של המהפך המוגזם שלה. בשיחה עם סוכנות הידיעות Jam Press, ג'נפר לי סיפרה שהשקיעה לאורך השנים עשרות אלפי דולרים כדי להיראות פלסטית לחלוטין – וגם חשפה איך הכל התחיל.

"לא הייתי מרוצה מההופעה החיצונית שלי", סיפרה. "בצעירותי הייתי יפה ומושכת באופן טבעי. כל הבנים בבית הספר רצו אותי. למרות זאת, תמיד הערצתי את המראה של נשים מנותחות ושל בובות ברבי. מאז ומעולם האופי שלי היה מאוד תוסס ואנרגטי, היום אני מרגישה שההופעה החיצונית שלי גם תואמת לזה".

 

ג'נפר לי (צילום: מתוך הרשתות החברתיות לפי סעיף 27א' לחוק זכויות יוצרים)
אני כל הזמן בתהליך להיראות טוב יותר" | צילום: מתוך הרשתות החברתיות לפי סעיף 27א' לחוק זכויות יוצרים

אושיית הרשת בת ה-33 סיפרה שב-4 השנים האחרונות היא השקיעה יותר מ-50 אלף דולר בטיפולים קוסמטיים – ו-15 אלף מהם בהגדלות חזה. "אני זוכרת בפעם הראשונה שהתעוררתי מניתוח חזה הסתכלתי למטה ואמרתי: 'זה לא מספיק גדול'", סיפרה. "מאותו הגעתי כל יום לקליניקה של המנתח הפלסטי כדי שהוא יכניס לי את השתלים הגדולים ביותר". כיום, היא מסתובבת עם שתלים בנפח של 1,050 סמ"ק.

לי הוסיפה גם שמדי שנה היא משקיעה כ-4,000 דולר בטיפולים שונים, כמו הזרקות בוטוקס, מילויים שונים וטיפולי שיער – ואין לה שום כוונה להפסיק. "אני לא חושבת שזה אי-פעם ייגמר, כי ברגע שמשהו אחד מושלם אז צריך לטפל במשהו אחר", אמרה. "אני כל הזמן בתהליך להיראות טוב יותר". באשר לתגובת המשפחה? הם לא בדיוק התרשמו מהתהליך שלה.

 

ג'נפר לי (צילום: מתוך הרשתות החברתיות לפי סעיף 27א' לחוק זכויות יוצרים)
"אנשים אוהבים להסתכל עליי ואין לי שום בעיה עם זה" | צילום: מתוך הרשתות החברתיות לפי סעיף 27א' לחוק זכויות יוצרים

לי סיפרה שבני משפחתה מעולם לא אהבו את המראה החדש שלה ואפילו אמרו לה שהיא נראתה טובה יותר לפני כן. מצד שני, היא מקבלת המון תשומת לב מאנשים ברחוב. "הרבה אנשים בוהים בי, בין אם זה בגלל השיער או החזה שלי", סיפרה. "אנשים אוהבים להסתכל עליי ואין לי שום בעיה עם זה. אני גאה מאוד בעצמי ובהופעה שלי. אני אוהבת שאני מסקרנת אנשים".