אם בת 37 נעצרה לאחר שהתברר כי הרגה את בנה כשזה התעמת עם בן זוגה הנוכחי. גורמים המעורים בפרטי הפרשה מספרים כי לוסיאנה לופז הסגירה את עצמה למשטרה והודתה כי דקרה למוות את חוזה קרלוס דה סילבה ג'וניור בן ה-21, אחרי שתפס אותה במיטה עם גבר בן גילו.

התקרית התחוללה ביום שישי האחרון במחוז גויאס, מרכז המדינה. ממצאי החקירה הראשוניים מצביעים על כך שלופז ובן זוגה (22) היו שתויים כאשר דה סילבה התפרץ לחדר השינה שלה. בשלב הזה פרץ עימות בין בן זוגה של האם ודה סילבה שכתוצאה ממנו, לופז נעצה סכין בבית החזה של בנה היחיד.

אנדה מדיירוס, מפקד תחנת המשטרה המקומית, התייחס לתקרית הקטלנית ואמר: "החשודה ובן זוגה בילו את רוב היום אחד עם השנייה ושתו לשוכרה. לטענתה, התגרה התפתחה ברגע שבנה הגיע לבית ותקף את בן זוגה. היא ניסתה להפריד ביניהם אך הותקפה גם כן. בשלב הזה, היא תפסה סכין בכוונה להגן על עצמה ובטעות, דקרה את בנה בחזה".

דה סילבה פונה לבי"ח מקומי לאחר ששכנים הזעיקו למקום אמבולנס. הוא אושפז ביחידה לטיפול נמרץ כשמצבו מוגדר אנוש. רופאים קבעו את מותו ביום שלמחרת. שוטרים מנסים כעת לאתר את בן זוגה של לופז שנמלט מהמקום. כמו כן, דווח שהסכין שלופז השתמשה בו נעלמה מזירת הפשע.

האם עצורה כעת בגין הריגה וממתינה לתחילת ההליך המשפטי נגדה. במידה והיא תימצא אשמה בעברה המיוחסת לה, בית המשפט עלול לגזור עליה 30 שנות מאסר.