תומאס גימאנו, בן 37 מספרד, מואשם שרצח את שתי בנותיו הקטנות במטרה לנקום בגרושתו, בשל הזוגיות החדשה שלה.

גימאנו נעלם מטנריף עם שתי בנותיו, אוליסיה בת ה-6 ואנה בת השנה, ב-27.4. לפי החקירה, הדבר קרה לאחר שהאב אמר לגרושתו, ביאטריס צימרמן, שהיא לעולם לא תראה את ילדיה שוב. ככל הנראה, האב רצה לנקום בביאטריס אחרי שגילה שהיא נמצאת בזוגיות חדשה עם גבר בלגי בשם אריק דומב.

על פי החשד, גימאנו סימם את שתי בנותיו, לקח אותן על סירה בים, רצח אותן וזרק את הגופות למים בעזרת עוגן הסירה. גופתה של אוליביה הקטנה נמצאה ביום חמישי האחרון בתוך תיק ספורט שנמשה מהים. לצדה היה תרמיל נוסף - אך הוא היה ריק. גופתה של אנה לא נמצאה, אך החוקרים מניחים כי גם היא אינה בין החיים.

עוד נמצא שגימנו תכנן את הרציחות היטב, כאשר לקח את הסירה לסיבוב לניסיון כדי לבדוק כיצד להיפטר מהגופות. בזמן שעשה זאת, בתו אוליסיה נכחה בשיעור טניס בבית הספר. מאוחר יותר הוא אסף אותן מבית הספר, ונתפס על ידי מצלמות אבטחה סוחב שני תיקי ספורט, אליהם על פי החשד הכניס את גופות בנותיו.

השופטת החוקרת שמונתה לתיק הרצח, פרסיליה אספינוזה גוטריאז, אמרה: "הוא ניסה במכוון ליצור מצב של חוסר ודאות לגבי גורל בנותיו בכך שהסתיר את גופותיהן בים לאחר שרצח אותן. הוא בחר מקום עמוק מתחת למים, רחוק מהחוף, אותו חשב שלעולם לא ימצאו".

עוד הוסיפה השופטת על הרצח הכפול הנורא, שהראיות מצביעות על כך שהאב "רצח אותן בפשע מתוכנן היטב כדי לגרום כאב לא אנושי לגרושתו".