אושיית רשת ברזילאית מתה כתוצאה מסיבוכים רפואיים אחרי שעברה טיפול להגדלת ישבן. אלין פררה לקתה בתרדמת ביום שישי האחרון ומתה ביום שלישי בעקבות שני אירועי לב. בדוח הנתיחה לאחר המוות צוין שסיבת המוות של בת ה-33 הייתה דום לב. כעת נבדקת האפשרות שמצבה הרפואי התדרדר לאחר שהזריקו בישבנה פולימתיל מתאקרילט.

בני משפחתה של פררה סיפרו לכתבים מקומיים שהיא הלכה למרפאה אסתטית בעיר גויאנה ב-23 ביוני וכבר ביום למחרת, הופיעו לה תסמיני דלקת. בעלה של הקורבן טוען שהיא יצרה קשר עם המרפאה ודיווחה להם שיש לה חום גבוה. לדבריו, הם ענו שמדובר תסמין מוכר והמליצו לה ליטול תרופות נגד כאבים. 3 ימים אחרי הטיפול, היא סבלה מכאבי בטן חזקים ופונתה לבית חולים אחרי שהתעלפה.

באתר החדשות הברזילאי Metropoles דווח שהזריקו לפררה 30 מ"ל של פולימתיל מתאקרילט לכל לחי בישבן. בני משפחתה טענו מאז שהיא עברה טיפולים במרפאה אסתטית שפעלה ללא רישיון וסבלה מזיהום בעקבות הפרוצדורה. גרצילי דה סילבה, מנהלת המרפאה, טענה מנגד שהזיהום ככל הנראה נגרם מהסדינים בביתה של פררה.

מותה של אושיית הרשת פורסם בחשבון האינסטגרם שלה, שם נכתב: "בצער רב, אנחנו מודיעים על מותה של אלין פררה שלנו, שעזבה אותנו ביום שלישי האחרון. בני משפחתה וחבריה מצטערים מאוד על האובדן הכואב. אלין הייתה ילדה חולמנית וחייכנית, וככה אנחנו נזכור אותה תמיד. אנו מבקשים מאלוהים שינחם את ליבנו". היא הותירה אחריה שני ילדים.

דה סילבה נעצרה ביום שלישי לאחר שדווח על מותה של אושיית הרשת. כמו כן, המרפאה האסתטית שלה נסגרה בכפוף לחקירה.