נס באיטליה: אישה בת 37 הדהימה את בני משפחתה והרופאים שלה אחרי שהתעוררה מקומה של קרוב לשנה. עכשיו, היא גילתה לראשונה שבזמן הזה היא הספיקה להפוך גם לאימא.

כריסטינה רוסי, מטוסקנה, הייתה בהיריון מתחיל בחודש יולי שעבר כאשר לקתה בהתקף לב ושקעה בתרדמת. למרבה המזל, רופאים הצליחו להשאיר את מצבה יציב לפני שערכו לה ניתוח קיסרי חירום בשביל ליילד את בתה, קתרינה.

בשיחה עם כתבים מקומיים, בעלה, גבריאל סוצ'י, תיאר את רגעי ההתעוררות המרגשים בבית החולים. "המילה הראשונה שהיא אמרה הייתה 'מאמה'", סיפר. "זה קרה בזמן שישבתי עם אמה ליד מיטת הטיפולים שלה". אמה של כריסטינה התייחסה גם היא לרגע המרגש ואמרה: "זה היה כאילו ילדתי אותה שוב".

סוצ'י הוסיף שצוות הרופאים אופטימיים מאוד לגבי מצבה של כריסטינה ומקווים שתתאושש בקרוב. "היא כבר נושמת ובולעת בכוחות עצמה", ציין הבעל. "מבחינת הרופאים מדובר בנס רפואי". השלב הבא יהיה להתחיל טיפולי פיזיותרפיה בתקווה שכריסטינה תוכל ללכת בכוחות עצמה בקרוב.

סיפורה של האם הדהים רבים ברחבי איטליה, כולל את הזמרת ג'יאנה נאניני. סוצ'י סיפר שהזמרת אפילו שלחה לאשתו הודעה קולית אישית ואמר: "תכננו ללכת להופעה שלה לפני שהיא לקתה בליבה. היא פרצה בבכי כששמעה את קולה".

מאז שהתעוררה, בני משפחתה של כריסטינה השיקו עבורה קמפיין גיוס כספי המונים בשביל לממן את הטיפולים הרפואיים שלה. בני המשפחה קבעו לעצמם יעד של 300 אלף אירו ועד כה, גייסו כבר כ-185 אלף אירו.