אסון התעופה האינדונזי ממשיך לזעזע את תושבי המדינה וכעת, הגולשים חשפו את התיעוד המצמרר מחשבון האינסטגרם של אחת הקורבנות שנפרדת מבני משפחתה כמה רגעים לפני שעלתה על טיסה SJY 182.

בתיעוד אפשר לראות את בני משפחתה של רתי וינדניה נפרדים ממנה בטרמינל, תחת שורת הטקסט: "ביי ביי משפחה יקרה... אני טסה בחזרה הביתה". הסרטון נלקח מהסטורי של וינדניה, אשר אשר עלתה על הטיסה יחד שני ילדיה והוריה – כולם נספו באסון התעופה.

View this post on Instagram

A post shared by STORY W A||RANDOM (@mentahanhitz)

טיסה SJY 182 המריאה אתמול משדה התעופה בעיר ג'קרטה לכיוון פונטיאנק, בירת מחוז מערב קלימנטן. הקשר עם כלי התעופה נותק 4 דקות לאחר המראתו ומאוחר יותר, דווח שהוא התרסק 20 ק"מ ממסלול ההמראה.

בשעות שלאחר ההתרסקות, דייג מקומי שהיה עד לאסון תיאר לכתבי ה-BBC את רגעי האימה. "המטוס נפל למים כמו ברק והתפוצץ מיד", סיפר. "זה היה ממש קרוב אלינו. חתיכות מהמטוס כמעט פגעו לי בסירה".

על פי ההערכות, המטוס התרסק מגובה של כ-10,000 רגל מעל פני הים (כ-3 ק"מ) תוך פחות מדקה. היו על המטוס 62 בני אדם, הכוללים 12 אנשי צוות ו-50 נוסעים (ביניהם גם 7 ילדים ו-3 תינוקות). רוב הנוסעים עדיין מוגדרים כנעדרים ובני משפחותיהם ממתינים להודעת הרשויות בנוגע לגורלם.

כתבים מקומיים שוחחו עם בני משפחותיהם של הנעדרים בשדה התעופה בפונטיאנק, ביניהם גבר שארבעה מבני משפחתו היו על הטיסה. "אשתי ושלושת ילדיי היו שם", סיפר. "כמה שעות לפני הטיסה אשתי שלחה לי תמונה של התינוק שלנו. הלב שלי פשוט נשבר לרסיסים".