יוטיובר מצא את גופותיהם של שני נערים בקרקעית נהר, 21 שנים לאחר שנעלמו. היוטיובר, ג'רמי סיידס, מערוץ הצלילה הפופולרי "Exploring with Nug", מצא שרידי מכונית מתחת למים בנהר בטנסי, ובה ככל הנראה גופותיהם של ארין פוסטר וג'רמי בכטל.

הזוג נעלם ב-3 באפריל 2000 בעיר ספרטה. הם נראו לאחרונה בחיים במכונית הפונטיאק מודל 1998 של פוסטר, אך לאחר מספר כיווני חקירה על היעלמותם שלא העלו דבר, המשטרה סגרה את התיק.

הכל השתנה כאשר סיידס - הידוע בסרטונים שלו המציגים אותו צולל בחיפוש אחר חפצים ואנשים נעדרים - הגיע לעיר בנובמבר האחרון, מתוך אמונה שהוא יוכל לפתור את התעלומה אחת ולתמיד.

בשבוע שעבר הוא העלה לאתר צילומים מזעזעים שבהם נראית המכונית של הזוג, המזוהה לפי לוחית הזיהוי, שקועה באפיק הנהר כשהשלדה שלה ברובה שלמה. לסרטון יש כעת למעלה מ-250,000 צפיות. בקליפ הוא נשמע אומר: "הם אינם. אין לי מילים. אני כל כך שמח שהצלחתי למצוא אותם אבל עצוב שלכאן הם הגיעו".

יוטיובר הצלילה אמר לאחר מציאת הנעדרים כי הגילוי שלו "היה בעל משמעות רבה" לשוטרים, שהגיעו מאוחר יותר למקום, שכן רבים מהם למדו באותו בית ספר יחד עם בני הזוג.

תושב העיירה שטען כי היה חבר של שניהם בבית הספר כתב בהערות הסרטון: "ג'רמי, תודה מקרב לב אחי. באמת אין לך מושג מה זה אומר לאנשים בקהילה הזו. עד יום מותך יש לך מחוז, עיר וקהילה שלמה של אנשים שיעשו כל מה שהם יכולים למענך. רק תבקש".

הרשויות החלו בעבודות זיהוי פלילי על המכונית על ידי איסוף דגימות מבוץ שהצטבר עליה, אך טרם אישרו כי השרידים הם של שני בני הנוער, לפי התקשורת המקומית. בדיקת DNA תשמש לזיהוי הגופות, ומשפחותיהם של פוסטר ובכטל עודכנו על הגילוי.