גבר בשנות ה-40 לחייו נעצר במערב רוסיה בחשד שרצח באכזריות ילד בן 6 בזמן שהיה תחת השפעת סמים ואלכוהול. רשויות האכיפה בעיר אנגלס התירו לפרסום כי החשוד, סרגיי פדגורוב בן ה-46, ערף את ראשו של הקורבן בזמן ששמר עליו בביתו.

ממצאי חקירת המשטרה חשפו כי פודגורוב שמר על בן ה-6, ששמו לא הותר לפרסום, בזמן שאמו נסעה ללדת בבית החולים. מיכאל גרושין, אביו החורג של הילד, מצאו את גופתו המרוטשת של הקורבן לאחר שראשו נערף באמצעות סכין קצבים. החשוד נעצר מאוחר יותר על ידי רשויות האכיפה וטען בחקירה כי הוא לא זוכר דבר מאותו מאורע זוועתי.

פודגורוב נעצר כשהוא תחת השפעת סמים ואלכוהול. במהלך חקירתו, החשוד סיפר: "יצאתי למרפסת לעשן סיגריה. כשחזרתי פנימה שתיתי עוד כוסית לפני שהבנתי מה עשיתי. יצאתי שוב למרפסת שם חיכיתי לשוטרים שיבואו לעצור אותי".

ארינה קוזנצובה, אחותו הגדולה של הקורבן, התייחסה לפרשה בשיחה עם כתבים מקומיים ואמרה שאמה נסעה לביה"ח בשביל ללדת את בנה השישי במספר. בת ה-15 הוסיפה שקורבן הרצח היה בנה החמישי והצעיר ביותר של אמה.

טטיאנה זגורודניה, ראש המועצה לשלום הילד במחוז סרטוב, סיפרה שנכון לשעה זו אמו של הקורבן עדיין מאושפזת במחלקת היולדות של ביה"ח. גורמים במועצה טענו כי ניסו לפנות אליה בנוגע לסידורי הלוויה של בן ה-6, אך הם לא הורשו להיכנס למחלקה בגלל ההגבלות שנוגעות לנגיף הקורונה.

פודגורוב מואשם כעת ברצח של הילד ומוחזק במעצר עד תום ההליכים נגדו. במידה ויימצא אשם, צפוי להיגזר עליו עונש של 15 שנות מאסר בפועל.