אנני לה, סטודנטית צעירה לרפואה, נעלמה כמה ימים לפני יום חתונתה. הפתרון לתעלומה המסתורית נמצא על ידי ה-FBI ביום שבו הייתה אמורה להינשא – והממצאים היו מחרידים. צילומי טלוויזיה במעגל סגור הראו כיצד אנני נכנסה למעבדת המחקר שלה באוניברסיטת ייל, ב-8 בספטמבר 2009. מאז, כאמור, נעלמו עקבותיה.

בפודקאסט של ספטני סו סופר על המקרה. היא תיארה כיצד ריח חריף של חומרים משמרים וכימיים, וריח של פסולת בעלי חיים נידף באותו יום בכל בניין המעבדה באוניברסיטה: "הוא היה חזק. ממש חריף בנחיריים וגרם לתחושת צריבה חזקה". לדבריה, אחד מחבריה של אנני שגר איתה במעונות דיווח על היעדרה עוד באותו ערב. הסברה הרווחת של רשויות החוק הייתה כי הסטודנטית לרפואה החליטה לברוח מכיוון שלא רצתה להתחתן.

"התמונה שהצטיירה לחוקרי המשטרה הייתה כזו שאנני כביכול תכננה את ההיעלמות שלה בכוונה", סיפרה סו. "מעבר לעובדה שאנני הייתה סטודנטית לרפואה, היא גם השתתפה במחקר מדעי. כלומר, היא הייתה תחת לחץ גדול בכל מקרה, וזה עוד בלי להתייחס לעובדה שהיא עמדה להתחתן. המשטרה סברה שהלחץ הכריע אותה והיא פשוט החליטה לברוח". עם זאת, בדיקה של מצלמות האבטחה במעבדת המחקר חשפה שהדוקטורנטית בת ה-24 נכנסה למתחם ומעולם לא יצאה ממנו. בעקבות זאת, המשטרה החליטה לסגור את כל הבניין ולסרוק אותו ביסודיות בתקווה למצוא את אנני.

"הם חיפשו בכל מקום, אפילו בקרמטוריום של בעלי החיים, אך לא מצאו דבר", ציינה שו. רק כמה ימים לאחר מכן, ביום שבת ה-12.9, המשטרה מצאה את הרמז הראשון: צרור בגדים קרועים ומלאים בדם מאחורי אריחי התקרה בחדר האחסון. למחרת בבוקר – מה שהיה אמור להיות יום חתונתה של אנני עם ארוסה ג'ונתן ווידבסקי –גופתה נמצאה תקועה בחלק צר מאחורי אחד מלוחות הקיר.

"הגוף שלה היה הפוך ונראה כאילו מישהו ניסה להכניס אותה לשם בכוח", נאמר בפודקאסט. "היו צינורות וכבלים בתוך הקיר כך שגופה התעוות. ברור שמי שעשה את זה דחף אותה לשם בכוח". בחמש אחר הצהריים, לאחר שנמצאה גופתה, החיפוש הופסק.

"למה שהוא ישקר אם הוא לא עשה משהו?"

לדברי החוקרים, אנני נמצאה עם כפפה כירורגית על כף ידה, שהתאימה לכפפה אחרת שנמצאה בחדר האחסון. כמו כן, היא גרבה גרב אחת בלבד, כשהאחרת נמצאה גם היא בחדר האחסון, ושרשרת החרוזים שלה הייתה קרועה. "החזייה שלה נדחפה מעל החזה שלה והתחתונים שלה היו מופשלים עד הקרסוליים", אמרה שו. "לפי הממצאים, היא נאנסה לפני שנרצחה".

המרתף שבו היא נמצאה שימש לאחסון בעלי חיים ששימשו לניסויים ולמחקר, ולדברי ראשי האוניברסיטה למעט מאוד אנשים הייתה הרשאה להיכנס אליו – מה שעזר לחוקרים לצמצם את מספר הנחקרים. אחד האנשים שתשאלו אותם היה עוזר מעבדה בשם ריימונד קלארק. הבלשים חשדו בו כמעט מיד לאחר שסיפר להם שראה את אנני במהלך פינוי הבניין, כאשר בפועל זה היה לאחר הרצח.

"למה שהוא ישקר אם הוא לא עשה משהו?", סיפר גורם המעורה בפרטי המקרה. החוקרים אף הבחינו בשריטות בפניו של קלארק ובחבורות טריות מתחת לעיניו, על החזה שלו, בזרועו ובאוזנו, וכן בסימן שנראה כמו כוויה גדולה – שלטענתו נעשו על ידי החתול שלו.

חוקרים הצליחו בסופו של דבר לקשור את קלארק לזירת הפשע בעקבות בדיקת דנ"א. עוזר המעבדה הכחיש בהתחלה את האשמה, אך בשלב מאוחר יותר הודה בתמורה להגבלת מאסרו ל-44 שנים. הוא צפוי להשתחרר ב-16.9, שנת 2053.