אם ל-3 מקליפורניה נהרגה אחרי שנפלה ממצוק בגובה עשרות מטרים. זאינד יוסף (Zaynad Joseph) בת ה-40 נהרגה בתאונה הקטלנית בזמן שטיילה עם בעלה ובנה בן השנה בהר בֵּר (Bear), סמוך לעיר סדונה, אריזונה. לפי הפרסומים, היא נפלה ממצוק בגובה של יותר מ-40 מטרים.

עדי ראייה שהיו במקום סיפרו שאפשר היה לשמוע את זאינד צועקת בזמן הנפילה. קבוצה של מטיילים שסרקו את אזור התאונה מצאו אותה פצועה באורח אנוש והזעיקו כוחות רפואה. פראמדיקים של תחנת הכיבוי בסדונה הגיעו לזירה ונלחמו על חייה של האם ל-3, אך ללא הועיל. בסופו של דבר, כל שנותר להם לעשות היה לקבוע את מותה. בעלה ובנה הפעוט פונו מההר בעזרת מסוק חילוץ.

משפחת יוסף ביקרו בעיר סדונה וישנו בדירת Airbnb, כך לפי ההודעה של משרד השריף המחוזי. מסלולי ההליכה בהר בֵּר מוגדרים פופולריים למדי, אם כי די מאתגרים לרוב האנשים. לא ברור כרגע אם זו הפעם הראשונה שבני המשפחה יוצאים לטייל באזור.

אחותה של זאינד התייחסה לתקרית בפוסט בחשבון הפייסבוק שלה וכתבה: "אחותי היקרה והאהובה נהרגה בתאונה טרגית. היה לה לב של זהב, כולנו אהבנו אותה. אין מילים שיכולות לתאר את הכאב של המשפחה – במיוחד בעלה ושלושת ילדיה". משרד השריף המחוזי ממשיך לחקור את נסיבות התאונה הקטלנית.