טרגדיה מחרידה בברזיל: תינוק מת במהלך לידה קשה, לאחר שראשו נקרע משאר גופו ונפל על הרצפה.

האירוע הנורא התרחש בבית החולים סנטה קאסה דה מיסריקודיה בעיר בלם, במדינת פארה בצפון ברזיל, ביום שישי בבוקר. המשטרה חוקרת כעת מדוע הרופאים אפשרו לאישה בת 26 ללדת באופן טבעי, למרות שרופא המליץ לה קודם לכן לעבור ניתוח קיסרי.

קרובי משפחתה של האישה סיפרו לתקשורת המקומית כי הומלץ לה לעבור ניתוח קיסרי, בגלל בעיות בריאותיות שהתגלו אצל העובר, אולם בבית החולים הרופאים נתנו לה ללדת באופן טבעי.

בעלה בן ה-25 של האישה אמר כי זוגתו נמצאת בחודש השמיני להריונה וכי הגיעה לבית החולים מהעיר אורם באמבולנס בסביבות השעה שש בבוקר. לדבריו, "הרופא מאורם שלח אותה לבלם עם מכתב שאומר שהתינוק יוכל להיוולד רק בניתוח".

לפי דיווחי המשטרה, האישה המתינה יותר משלוש שעות לפני שהועברה לחדר לידה כדי ללדת באופן טבעי. חברה שליוותה את האישה לבית החולים סיפרה למשפחתה ולמשטרה כי היולדת הדגישה בפני הרופאים מספר פעמים שאינה יכולה ללדת לידה טבעית. יחד עם זאת, לדברי הבעל, "הרופאים לא הקשיבו והמשיכו לומר לה לדחוף. הלחיצה הייתה כל כך חזקה, שהאחות תפסה את הראש של התינוק, אבל הוא עף היישר אל הרצפה".

החברה סיפרה למשטרה כי חדר הלידה היה מלא באנשי צוות שהיו עדים לכל התקרית הקשה. היולדת קיבלה תרופות הרגעה ואז נותחה כדי להוציא מגופה את גופת התינוק.

חברתה סיפרה למשטרה שהאחיות זיהו פעמיים שלבו של הילד פעם, אולם בבית החולים היו כאלה שחלקו על כך ואמרו שהתינוק מת לכאורה כבר ברחם.

הבעל סיפר כי לאשתו, לה ילד בן תשע ממערכת יחסים קודמת, מאושפזת בבית החולים ונמצאת במצב של הלם. היא יודעת בינתיים שהתינוק שלה מת, אבל היא לא יודעת איך.

כעת הפרשה עברה לחקירת המשטרה, שתבדוק האם יש חשד לפלילים במעשי הרופאים.