סיפור קורע לב בווירג׳יניה: אישה בת 86 הלכה לעולמה רגעים ספורים לאחר שבעלה בן ה-90 מת בתום מאבק במחלת הסרטן. השניים, שהתחתנו על מרפסת הבית המשותף שלהם, היו נשואים במשך לא פחות מ-70 שנה.

ריימונד וקת׳לין אטקינס ציינו ב-22 ביולי את יום הנישואים ה-70 שלהם בביתם אשר בקרו, וירג׳ינה. זאת למרות שריימונד אובחן כחולה בסרטן ריאות לפני כשנתיים, ומאז נכנס ויצא מבתי חולים. בנם של השניים, לס, מספר כי אביו התקשר אליו יום אחד לפני חגיגות יום הנישואים ואמר: ״אני מתפלל לאלוהים כל הלילה וכל היום כדי שאוכל להשתחרר מבית החולים, ואני אצא מכאן בבוקר״.

ריימונד אכן שוחרר, אלא שימים ספורים לאחר מכן בריאותו החלה להתדרדר ובוקר אחד הוא מת בשנתו. קת׳לין, בתגובה למותו של בעלה, נכנסה למיטה יחד איתו. ״היא אמרה לאחותי שהיא לא מסוגלת לדמיין את החיים בלעדיו״, אמר לס, ״ואז, רגעים ספורים לאחר מכן, אחותי התקשר אלי ואמרה לי שאימא נכנסה למיטה עם אבא ושהיא מתה מרוב צער״.

מילותיה האחרונות של קת׳לין היו, ״אני לא אתן לו ללכת לבד״, ולס מספר שמדובר בצורה שבה השניים חיו את חייהם: ״הם לא רצו ללכת לבד. הם בילו את החיים הללו ביחד. הייתה להם אמונה חזקה זה בזו והם פשוט סירבו להיות בנפרד״.

מלבד לס, השניים חובקים עוד שלושה ילדים, שישה נכדים ו-17 נינים. כאשר לס עבר על חפציו של הוריו, הוא מצא מילים שכתבה אמו: ״עשו את הטוב ביותר שאתם יכולים לעשות״. ״אני חושב שזה כל מה שהם עשו במשך 70 שנה״, אמר, ״את הטוב ביותר שהם יכולים לעשות״.