רשויות החוק בברזיל עצרו אם צעירה בחשד להטרדה מאיימת, אחרי שהתקשרה לרופא מאות פעמים ביום ושלחה לו אלפי הודעות ותמונות. קאוורה וולץ' (Kawara Welch) קיבלה את הכינוי "אייל קטן הברזילאית" בעקבות האובססיה שלה לקורבן – שפרטי זהותו לא הותרו לפרסום. בת ה-23 בינתיים מכחישה את ההאשמות המיוחסות לה.

האובססיה של וולץ' התחילה בשנת 2019, כך לפי הדיווחים בכלי התקשורת בברזיל, כשנה אחרי שלקתה בדיכאון וטופלה על ידי הקורבן. לדברי הרופא, יום אחד היא הופיעה במרפאה שלו ואמרו לו שהגורל הפגיש ביניהם. "היא אמרה שזה לא היה צירוף מקרים, שאף אחד לא מציל חיים של מישהו אחר משום מקום", אמר הקורבן. "היא אמרה שמה שקרה בינינו היה עמוק". בהמשך, הוא ציין שבעקבות המפגש הזה וולץ' התחילה לעקוב ולרדוף אחריו מחוץ למרפאה.

View this post on Instagram

A post shared by Kawara Welch (@kawawelch)

בת ה-23 נעצרה בשבוע שעבר בעיר איטיוטאבה, מרכז ברזיל, בזמן שלמדה באוניברסיטה. היא קיבלה את הכינוי "אייל קטן הברזילאית" בעקבות הצלחתה של סדרת הטלוויזיה "אייל קטן", שמשודרת ב-Netflix ומגוללת את סיפורו של דוני דאן שהפך קורבן של הטרדה מאיימת ותקיפה מינית. לפי ממצאי החקירה, וולץ' שלחה לו אינספור הודעות טקסט ומיילים, התקשרה אליו מאות פעמים ביום ואפילו הגיעה לביתו. הרופא טען שהוא החליף את המספר שלו לפחות 3 פעמים ובכל פעם, וולץ' איכשהו הצליחה להתקשר אליו.

"המצב החמיר באופן קיצוני ברגע שהיא השיגה את מספר הטלפון הנייד שלי", אמר הרופא. "בשלב מסוים היא התחילה לשלוח לי מלא הודעות מטרידות ותמונות. פעם היא שלחה לי תמונה שלה עם חבל סביב הצוואר וכתבה 'להתראות'. נכנסתי לפאניקה". לדבריו, הוא התלונן עליה במשטרה 42 פעמים עד שהיא נעצרה.

View this post on Instagram

A post shared by Kawara Welch (@kawawelch)

רפאל פאריה, קצין במשטרת איטיוטאבה, התייחס למקרה בהודעה לכלי התקשורת וסיפר שהחשודה טענה בחקירתה שהיא והרופא נמצאים במערכת יחסים רומנטית. "להערכתנו, אין שום קשר רומנטי בין השניים", אמר פאריה. "גם אם היה, זה לא מצדיק בשום צורה את ההתנהגות שלה".

ז'אן אלבז, סנגורה של וולץ', הכחיש את ההאשמות המיוחסות למרשתו וציין בהודעה לתקשורת שיש להם הוכחות לכך שכן היה קשר רומנטי בינה לבין הרופא. "ההיסטוריה שלהם ברורה מאוד. יש לנו את כל ההתכתבויות ואת כל העדויות, שמעולם לא נבדקו כראוי על ידי חוקרי המשטרה", אמר הסנגור.

וולץ' עלתה לכותרות בברזיל זמן קצר אחרי התפוצצות פרשת ההטרדה המאיימת של רבקה גרסיה – שכונתה בכלי התקשורת הלטינים בתור "אייל קטן מוונצואלה". היא נעצרה במדריד על ידי סוכני אינטרפול לאחר שהוצא נגדה צו הסגרה בינלאומי. לפי החשד, היא הטרידה תריסר נשים בוונצואלה לאחר שפיתחה אובססיה כלפיהן.