כוכבת הפורנו נאטי דלגאטו נקנסה לאחר שקיימה יחסי מין על רכבל נע בקאלי שבקולומביה. דלגאטו עוררה זעם לאחר שצולמה מבצעת אקט מיני בגבר, בתיעוד שעלה לרשתות החברתיות – ועורר סערה. בין היתר, כי רגעים לאחר ביצוע האקט, היא תועדה מסירה את בגדיה לפני שהשניים מקיימים יחסי מין מלאים.

לאחר מכן, בנוסף ל-X, טוויטר לשעבר, עלה הסרטון גם לפרופיל של הכוכבת באתר הפורנוגרפי "פורנהאב". אוסקר אורטיז, נשיא רשות התחבורה בקאלי, קרא לרשויות לחקור את הצמד והוסיף כי מדובר ב"מעשים חסרי אחריות שהשפיעו על ההרמוניה הציבורית שלנו", כפי שדיווח השבוע "הדיילי סטאר".

כמה ימים לאחר שפורסם הסרטון, הצליחה המשטרה לאתר את הכוכבת למבוגרים ברחוב, והיא קיבלה קנס בסך 79.50 פאונד (368 שקלים). "בלשי המודיעין שלנו הצליחו לאתר אדם, היוצר של תוכן דיגיטלי למבוגרים שמופיע בסרטון", מסר מפקד משטרת קאלי, דניאל גולדרון. "מבחינתנו, זה בראש סדר העדיפויות לבצע את הפעולות המתקנות האלה נגד אנשים, שמפגינים התנהגות המנוגדת לדו-קיום בשלום", הוסיף.

כוכבת הפורנו נתפסה מקיימת יחסי מין על רכבל בקולומביה (צילום: מתוך הרשתות החברתיות לפי סעיף 27א' לחוק זכויות יוצרים)
השוטרים מעכבים את דלגאטו ברחוב בקאלי | צילום: מתוך הרשתות החברתיות לפי סעיף 27א' לחוק זכויות יוצרים

גולשים רבים, חלקם דיווחו על התיעוד הגס ב-X, הגיבו לתקרית. "קנס על עשיית פורנו ברכבל בקאלי? זה כמו להוריד שיער מחתול", כתב אחד מהתושבים המקומיים, בעוד אחר היה פחות מבודח, כשציין: "קנס? שישלחו אותה לכלא". אחרים אף גיבו את מעשיה של דלגאטו; "המשטרה צריכה להתמקד בבעיות האמיתיות בעיר. היא לא פגעה באף אחד וגם לא ראיתי אותה עושה את זה מול אנשים אחרים", נכתב באחת התגובות. בעוד באחרת צוין כי "עשו לה טובה. עכשיו כולם הולכים לחפש את הסרטון".

בינתיים, נשיא רשות התחבורה בקאלי, הוסיף בהודעתו לציבור: "השתמשו במרחבים הציבוריים האלה בכבוד ובאחריות, זכרו שהם נועדו לספק שירות לקהילה".