רשויות האכיפה ברוסיה עצרו לאחרונה גבר בשנות ה-20 לחייו בחשד שרצח באכזריות את זוגתו וניסה להימלט מהמדינה. גופתה של דיאנה רישטובנה (20) נמצאה ללא רוח חיים בדירה שכורה בעיר אוּפה, רפובליקת בשקיריה, אחרי שנדקרה למוות.

גורמים המעורים בפרטי החקירה חשפו שרישטובנה לא נראתה על ידי בני משפחה מאז ה-24 במרץ. גופתה של הקורבן נמצאה בסופו של דבר בדירה כשהיא עטופה בשקיות זבל. הנתיחה לאחר המוות העלתה שהיא נדקרה 12 פעמים, לפני שננטשה במקום.

 

רישטובנה (צילום: VK: plohie_novosti_mc)
מלמעלה: גופתה של בת ה-20 בזירת הפשע ותמונתו של אוגלו | צילום: VK: plohie_novosti_mc

החשוד העיקרי במעשה הוא גורבנלי פרהים האדי אוגלו, בן 23 מאזרבייג'ן. ממצאי חקירת המשטרה חשפו כי השניים ניהלו מערכת יחסים רומנטית, אחרי שזה הגיע  לרוסיה באופן בלתי חוקי. זמן קצר אחרי שגופתה של רישטובנה נמצאה, התברר שאבדו עקבותיו של אוגלו וזה מחק את כל חשבונות המדיה החברתיים שלו. למרות זאת, הוא נעצר על ידי הרשויות כבר ביממה האחרונה.

נסיבות המעצר של אוגלו טרם הותרו לפרסום, אך ההערכה כרגע היא שהחשוד נעצר במנוסתו – בזמן שניסה להגיע למוסקבה או לחזור למדינת המוצא שלו. בינתיים, בלשים ממשיכים לחקור את נסיבות הפשע המזוויע.

View this post on Instagram

A post shared by (@diana__rishatovna)

מקורב של רישטובנה התייחס לטרגדיה בחשבון האינסטגרם של הקורבן וקרא לבני משפחה וחברים להמתין לפני שהם מגיעים לנחם אבלים. לטענתו, גופתה של בת ה-20 עדיין נמצאת במכון הפתולוגי וככל הנראה לא תועבר לבני המשפחה עד שהחקירה תושלם. כמו כן, הוא ביקש מהגולשים לתרום כסף לבני המשפחה, על מנת שאלו יוכלו לממן את הוצאות הלוויה.