אזהרה: הכתבה מכילה תוכן שעלול להיות קשה לצפייה עבור חלק מהקוראים

בני זוג מדרום מלזיה נעצרו בחשד שהיו מעורבים בהתעללות האכזרית של בנם בן ה-10. המשטרה המקומית אישרה לפרסם כי השניים, ששמותיהם עדיין נותרו חסויים, נעצרו אחרי שמעשיהם התבררו לתושבי האזור והנזק הגופני שנגרם לילד נחשף בפני רשויות הרווחה.

תמונות של הילד הודלפו לרשתות החברתיות ובהן אפשר לראות את היקף הנזק המחליא שנגרם לגופו של בן ה-10. באחת התמונות אפשר לראות את גבו של הילד, שמלא בשטפי דם וחתכים מהמכות שקיבל מבני משפחתו.

על פי עדותו של הילד, מסכת ההתעללות החלה אחרי שעבר להתגורר בבית עם אביו הביולוגי ובני משפחתה של אמו החורגת. לטענתו, הוא היה הילד הכי צעיר במשפחה החדשה והפך עד מהרה לקורבן של אלימות קשה במשפחה.

סופט הו צ'אנג הוק, קצין משטרה בכיר במחוז נגרי סמבילן, סיפר שגם דודו בן ה-35 של הילד נעצר בחשד למעורבות בפרשה. "לפי העדויות שנמסרו לנו, ההתעללות בילד החלה אחרי מות אמו הביולוגית", אמר קצין המשטרה. "לטענתו, בני המשפחה היכו אותו באכזריות כעונש על שורה של מעשי קונדס שלו".

צ'אנג הוק הוסיף: "הוא סיפר שאמו החורגת הרביצה לו פעם אחת עם מקל, בגלל ששכנים האשימו אותו בזריקת אבנים על בתיהם. במקרה אחר, דודו החורג האשים אותו בגניבת כסף בתקופת חודש הרמדאן והרביץ לו עם קולב בגדים". הילד הועבר מאז לאשפוז בבית חולים מקומי, בזמן שבני משפחתו עצורים עד תום החקירה.