אזהרה: התוכן עלול להיות קשה לצפייה עבור חלק מהקוראים

נערה בת 18 נעצרה על ידי רשויות ניו מקסיקו בחשד לניסיון רצח, אחרי שתועדה נוטשת את תינוקה הרך מאחורי חנות בגדים. אלכסיס אווילה נעצרה אחרי שחוקרים חשפו תיעוד ממצלמות אבטחה של הרגע בו זרקה את תינוקה למיכל אשפה. היא הודתה מאז בהאשמות המיוחסות לה.

התקרית המזעזעת ארעה בעיר הובס בשעות הצוהריים של יום שישי האחרון. רשויות האכיפה התירו מאז את פרסום הסרטון, בו רואים את אווילה עוצרת מול הפח וזורקת פנימה שקית אשפה שחורה שהכילה את התינוק. בנס, הוא שרד את הזריקה הזו ונמצא כ-6 שעות מאוחר יותר על ידי עוברי אורח ששמעו אותו בוכה.

ג'ו אימברייל, הבעלים של Rig Outfitters and Home Store, היה זה שהציג לחוקרים את התיעוד ממצלמות האבטחה. בשיחה עם חברת החדשות KOB, הוא תיאר את הרגע שבו הבין שמשהו רע מאוד קרה בשטחי חנות הבגדים שלו.

"ראיתי את הפנים שלהם (החוקרים) ומשהו היה נראה לי לא בסדר", סיפר. "שאלתי מה הם מחפשים והבלשית אמרה לי 'אנחנו מחפשים מישהו שזרק שקית זבל במיכל האשפה שלך'. הסתובבתי אליה ואמרתי לה: 'בבקשה אל תגידי לי שהיה תינוק בפנים'".

ג'ו המשיך: "אני הייתי בהלם כשראיתי את זה. אני לא מסוגל לישון במחשבה שמישהי הייתה יכולה לזרוק ככה תינוק לפח זבל. אני מצטער, אבל איזה מין אדם יכול לעשות דבר כזה? זה פשוט מרושע. אין לי מילים אחרות לזה".

עוברת האורח שמצאה את התינוק בפח הזעיקה מיד אמבולנס למקום. כוחות ההצלה פינו אותו לבית חולים באזור, שם מצבו הוגדר כיציב. אווילה צפויה להופיע בבית המשפט שוב עוד היום. במידה ותימצא אשמה בעברות המיוחסות לה, בית המשפט עלול לגזור עליה עונש מאסר של עד 15 שנה.