נער בן 18 ממדינת אוקלהומה נעצר בחשד שרצח נערה בת 17 שהתארחה במסיבה אצלו בבית. ממצאי חקירת המשטרה חשפו שהיילי גונזלס, בת 17 מאוקלהומה סיטי, נחטפה על ידי אדוארדו בוניה-לופז ונורתה למוות במכוניתו.

הרצח ארע במהלך מסיבת יום העצמאות שנערכה בביתו של לופז. בשלב מסוים במהלך הערב, גונזלס התקשרה לאחת מחברותיה וביקשה שתחזיר אותה לביתה. אותה חברה העידה מאוחר יותר לבנות משפחתה של היילי שהיא נשמעה מבוהלת בזמן השיחה. החברה מיהרה להגיע למקום בהנחה שהיילי נקלעה לסיטואציה לא נעימה בבית, אבל עד שהיא הגיעה למקום הנערה כבר לא הייתה שם.

על פי החשד, לופז ירה בראשה של הנערה בזמן שהיא הייתה במכוניתו ופצע אותה באורח אנוש. במהלך החקירה, התברר שהוא התקשר לחבר באפליקציית FaceTime וביקש ממנו לעזור לו להיפטר מהגופה. אותו חבר העיד בפני החוקרים שבאותו זמן אפשר היה לראות שהנערה עדיין בחיים.

"ראיתי אישה מדממת מראשה במושב הקדמי של הרכב", סיפר לחוקרים. "אמרתי לו לקחת אותה לבית חולים, אבל הוא אמר לי שהוא לא רוצה כי הוא חושש שיעיפו אותו לכלא". לופז אז נסע למקום אחר ושם אדם אחר סייע לו להחביא את הגופה לפני שחזר לביתו. שוטרים עדיין מחפשים את החשוד השני.

גורמים המעורים בפרטי הפרשה סיפרו שנמצאו ברכבו של לופז חורים של קליעים שנורו מתוך המכונית. אף על פי כן, שכנים של החשוד העידו שלא שמעו משהו יוצא דופן באותו ערב. "על פניו, המסיבה נשמעה כמו כל מסיבת יום העצמאות בשכונה", סיפר ג'ואר מקנולטי, שמתגורר בקרבת הבית. עדי ראייה הוסיפו שלופז נצפה שוטף את ידיו במשך זמן רב אחרי שחזר לביתו בלי גונזלס, ואפילו ניקה את רכבו.

בני משפחתה של גונזלס פתחו לאחרונה קמפיין גיוס כספי המונים במטרה לממן את הוצאות הלוויה שלה. לופז בינתיים עצור בחשד לרצח. טרם הוגש נגדו כתב אישום. במידה ויורשע ברצח מדרגה ראשונה, ייתכן שייגזר עליו עונש מוות.