אושיית אינסטגרם עם יותר מ-11 אלף עוקבים הסתבכה בקנוניית הרצח של בן זוגה לשעבר. רשויות האכיפה בברזיל עצרו לאחרונה את איזבלה גומז פּררה ושלושה חשודים נוספים בחשד למעורבות ברצח של ליאנדרו רזנדה.

בן ה-36 נמצא לפני חודשיים ללא רוח חיים בביתו בקונטז'ם, מינאס ז'ראיס, כשעל גופו סימני טראומה ושטף דם מאסיבי על צווארו. כמה שבועות לאחר מכן, מומחים לרפואה משפטית קבעו כי רזנדה הותקף באכזריות ומת לאחר שנתיב האוויר שלו נחסם עם חפץ זר. לאחר מכן, בלשים העריכו שחנקו אותו למוות עם כבל חשמלי שנמצא בזירה.

שלושה חברי כנופיה, שגילם נע בין 20 ל-31, חשודים במעורבות ברצח – שניים מהם כבר נעצרו והשלישי טרם נתפס. פּררה הובאה גם היא למעצר לאחר שעלה חשד שהיא למעשה מי ששלחה את שלושת הגברים לביתו של רזנדה.

על פי החשד, פּררה פנתה אל שלושת הגברים ודרשה מהם לפרוץ לביתו של בן זוגה לשעבר במהלך הלילה כדי לתקוף אותו. מעבר לזה, היא גם אמרה להם, לכאורה, שהם יכולים לקחת מה שהם רוצים מהבית אחרי התקיפה.

שלושת החשודים פרצו לביתו של רזנדה ביוני, קשרו אותו למיטה עם חוטי חשמל ואז היכו אותו באכזריות. לאחר מכן, אחד מחברי הכנופייה חנק אותו למוות, לפני ששלושת הגברים נטשו אותו בזירה ונמלטו עם שלל בשווי 18 אלף דולר.

מקורבים של פּררה ורזנדה ציינו שמערכת היחסים שלהם הייתה רוויה באירועי אלימות. בספטמבר של השנה שעברה, אושיית האינסטגרם טענה שבן ה-36 סטר לה ומשך בשיערה במהלך אחד הריבים שלהם. כמו כן, היא התעמתה איתו פעם אחת במסעדה בחודש אפריל האחרון, אחרי שתפסה אותו אוכל ארוחת ערב עם אישה אחרת. עדי ראייה שהיו במקום תיארו כיצד פּררה שברה כוס זכוכית על השולחן ואז שרטה את המכונית של בן זוגה.

גורמים המעורים בפרטי הפרשה סבורים שפּררה שלחה את שלושת הגברים לדירתו של רזנדה כדי לנקום בו על כך שנפרד ממנה. כמו כן, הם חושדים שבת ה-29 רק רצתה להפחיד אותו, אבל עד מהרה העניינים יצאו משליטה. רשויות החוק בינתיים ממשיכות לחקור את נסיבות האירוע.